reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Czesc dziewczyny. asieek: Dzisiaj u nas moje ulubione placki ziemniaczane ze śmietana i cukrem. Jesteśmy z mężem sami w domu przez weekend wiec nie chce mi się dla dwóch osob pichcic.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Mówisz placki, mniam nie jadłam już chyba z 15 lat i chyba muszę nadrobić :-D
Pisałaś wczoraj że jesteś dinozaurem, ale wiesz co za to jakim ślicznym i uroczym :)
Ile masz lat? Zresztą chrzanić wiek, ja tam lubię te swoje 35 lat i co jeszcze, nigdy nie czułam się tak dobrze ze sobą jak teraz. Uwielbiam życie po 30stce :):p;)
 
reklama
@mama_zuzanki- święte słowa...życie po 30-tce jest wspaniałe...pamietam, jak miałam 29 i tak bardzo się bałam tej 30-tki...a jak skończyłam moj świat się odmienił...moje podejście do wszystkiego się odmieniło [emoji12] mimo, ze wciąż czuje się na 27, jestem dumna z przeżytych 36 lat doświadczeń


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mówisz placki, mniam nie jadłam już chyba z 15 lat i chyba muszę nadrobić :-D
Pisałaś wczoraj że jesteś dinozaurem, ale wiesz co za to jakim ślicznym i uroczym :)
Ile masz lat? Zresztą chrzanić wiek, ja tam lubię te swoje 35 lat i co jeszcze, nigdy nie czułam się tak dobrze ze sobą jak teraz. Uwielbiam życie po 30stce :):p;)
Ja juz jeśli chodzi o wiek to niestety trójki z przodu nie mam[emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z rana. Ach ten Wasz optymizm. Ja od rana, od pierwszego otwartego oka od razu te same myśli w głowie byle do środy i czy ten mój dzidziuś zdrowy czy to juz będzie koniec mojego szczęścia. Już snuje plany co będzie z małym jak wrócę do pracy. Pesymizm wrodzony.

A za pierogi to zabieram się od kilku dni i jakoś brak weny. Lubię swoje i tyle. Ruskie i wigilijne z kapusta i pieczarkami uwielbiam.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
reklama
Co do pierogów ciasto robi moj maz- ale co to jest za ciasto...ideał, ja robię zawsze farsz- jaki tylko chcecie, jaki wpadnie do głowy, ale żeby się zabrać za lepienie czasu brak...a 50 szt robić się nie opłaca [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry