reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja niestety usuwam Wam się z wątku. Beta nie wyszła, chyba, że była zrobiona za wcześnie bo @ ma przyjść gdzieś 30,31 maja więc jak nie przyjdzie to wtedy zrobię test. Narazie życzę Wam spokojnych 9 miesięcy☺
 
reklama
Ja bylam u gina juz i mam torbiel na jajniku 2.5cm i 14.06 kolejna wizyta
Kinga pewnie za szybko bylo
Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny, może jeszcze się uda. Mysiaka to już na następnej wizycie na pewno dzidzie zobaczysz, a co z ta torbiela teraz?
 
Ginekolog powiedzial ze to od wczesnej ciazy. Z synkiem byla identyczna sytuacja.. Mam sie niby nim nie przejnowac narazie.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
To przynajmniej dobrze ze od razu jestes pod opieka lekarza, ja oczywiscie najchetniej bym tez od razu pobiegla ale jakby mialo nic nie widac to mysle ze tylko bardziej bym sie stresowala :)
 
No ja tez moglam poczekac w sumie ale bylam w takim szoku ze nie pomyslalam. Mowil ze w 7tyg bedzie juz na pewno widać

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Się nie dziwię bo wiem jak to trudno wytrzymać! Teraz mam nadzieję że jak pójdziemy to obie usłyszymy serduszka :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry