reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

gosiunia witaj i gratulacje!!! A u mnie znowu starszak ma ospę :( a test robiłam dzień przed terminem @ i o dziwo była gruba i wyraźna krecha :)

Jak tam samopoczucie dziewczyny? U mnie są upały 24/27 stopni,słabo mi przy takich tempkach :/ senność męczy ale młodszy jeszcze drzemki robi w dzień więc śpimy razem :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
U nas tez cieplo strasznie.. Synek daje popalic. Ciagle chce byc na rękach i trzeba go ganiac na placu zabaw.. Spiaca tez ciagle jestem a co sie z malym poloze to on wstaje albo trzeba cos innego robic.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam wieczornie

i oczywiscie witam nowe mamusie :)

ja juz w lozku taka zmeczona jestem ze ledwo na oczy patrze, gdzie zawsze do 24 spokojnie siedzialam! :)

Mam pytanie czy wszytskie bete robicie i kiedy wybieracie sie na pierwsza wizyte?
 
Ja bete robilam we wtorek-115 a na wizycie bylam w środę-nie bylo nic widac oprocz torbiela. Teraz ide 14.06

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam porannie :)

To mój dzisiejszy test :)

Więc dziś zadzwonię i umówię się na wizytę :)

DSC_0442.JPG


Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • DSC_0442.JPG
    DSC_0442.JPG
    38,6 KB · Wyświetleń: 1 310
Sylviia witaj i gratulacje :)
Flower śliczny teścik ;) Ja bety nie robię bo w UK nie widzą takiej potrzeby żeby ją robić,jedynie przy zagrożeniu poronieniem ją robią.

U mnie kolejny upalny dzień się zapowiada!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
No właśnie ja przy poprzedniej ciąży nie robiłam bety i teraz chyba też nie będę robić :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No walsnie narazie t cisza i spokoj :)

ja jeszcze nie mysle ze umowie sie gdzies za dwa tyg bo terz niewiele moze nam powiedziec
 
Do góry