reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witajcie ja mam termin na 28.01 ale bliżej mi do was mam 32 lata i córcie 11 lat urodziłam ja tydzień po terminie
 
reklama
madzik17 witaj i gratulacje :)
Ja mam termin na 2.02 ale na pewno bobo urodzi się w styczniu :)

mysiaka92 no Ja za 4 dni skończę 32 ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
czesc dziewczyny

tak niesmialo do Was sie przylączam dzis zrobilam dwa testy i sa blade kreski!
Mam nadzieje ze to TO i bede mogla tu z wami zostac!
termin wychodzi 02.02

Jestem juz Lutowka 2012 :) a moj wiek 33 - narazie najstarsza ;)
 
Witam:) Ja nieśmiało dołączam, choć druga kreseczka ledwo widoczna. Termin @ w piątek ale musiałam iść dziś do lekarza i dla tego zrobiłam test. Okazało się że ciążę zaczynamy z anginą ropną. Mam 33 lata i dwoje dzieci w wieku 9 i 7 lat.
 
reklama
Gosiunia witaj :) u mnie tez byla slabo widoczna ale mialam jakies dziwne przeczucie i dlatego zrobilam w dzien spodziewanej miesiaczki i bach jest kreska. Tego samego dnia lecialam na bete dla pewnosci

Sent from my LG-H525n using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry