reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@AlexF 3 listopada a Ty :) lubie byc z konca roku [emoji16]

Wiem, ze ciezko to komus zrozumiec jesli tego nie przechodzi ale to w sumie malo wazne, najwazniejsze to to, ze ktos daje wsparcie. Moj Kuba malo rozumiem depresje, chociaz sie stara, to jednak nie rozumie ale nie przeszkadza mu to byc moim najwiekszym wsparciem. Gdyby nie on to nie wiem gdzie bym teraz byla. I bardzo dobrze, ze maz stara sie byc wiecej czasu z Wami. Moze to troszczke pomoze w poprawie :)

@mavika piekna rodzinka :) jestes tutaj opalona czy masz taka ciemna karnacje? [emoji7]

@martula1985 i sie boisz o nasze zdrowie, ze nie poradzimy sie z jego uroda i dostaniemy kociokwiku? [emoji23]
Pieski cud miod i malinka, nic tylko tulic i glaskac po brzuszku

To moj skarb, moja mala-wielka radosc. Ubostwiam, kocham i schrupalabym do ostatniej kosteczki [emoji173]️
1501169884-aaaaaa.jpeg





Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
Taka mam :)
 
@Paraplu całkiem odwrotnie...starsza i wygląd i charakter tatusiowy, młodsza i charakter i wygląd po mnie...choć ogólnie trudno rozgraniczać, bo my z R tez do siebie podobni jesteśmy...kiedyś koleżanka R wmawiała mi, ze jestem Jego siostra...nie mogła uwierzyć, ze dziewczyna (jeszcze wtedy), a mieliśmy oboje ciemne włosy i podobne uczesanie, bo ja miałam znacznie krótsze włosy


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@mavika o rajciu jak Ci zazdroszcze!!!!! Szlag by to no, a mnie sie zimna pytaja czy sie dobrze czuje bo zielona sie robie ze swej bladosci [emoji35] robie sie tak biala bez slonca, ze naczynia pod skora czesto powoduja, ze mam zielono-niebieski odcien skory. Dalabym sie ochlastac na zywca za taka karnacje! [emoji7]

@Dotkass ooo to bede pamietac aby zlozyc Wam zyczenia [emoji16] 3 listopada.
Piekna futrzasta dzewczyna, czasem chcialabym aby Popus na noc rosla to duzych rozmiarow by sie bylo do czego przytulic tak cala soba. A ona jak sie zwinie w klebek to jest wielkosci glowy, w lozku to trzeba jej szukac [emoji23]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Chciałam Wam wrzucić film jak Amelia śpiewa ale nie mogę [emoji20]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Ostatnia edycja:
assiek,pytasz jak po szczepieniu? Trochę łez poleciało. Do ostatniej chwili utrzymywalam ten wstrętny preceder w tajemnicy. Następne klucie jak będzie miał lat 9, czyli za cztery lata. Do tego czasu zapomni, a mam nadzieje, ze przy następnym szczepieniu będzie twardzielem[emoji123]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
assiek,pytasz jak po szczepieniu? Trochę łez poleciało. Do ostatniej chwili utrzymywalam ten wstrętny preceder w tajemnicy. Następne klucie jak będzie miał lat 9, czyli za cztery lata. Do tego czasu zapomni, a mam nadzieje, ze przy następnym szczepieniu będzie twardzielem[emoji123]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Współczuje. Ja zawsze dziewczyny uprzedzam o szczepieniu kilka dni wcześniej, później przypominam w dany dzień. Nigdy nie mówię, ze nie będzie bolało, bo nie kłamie dzieciom. Kończy się tak, ze dzielnie wchodzą, ewentualnie kilka łez poleci


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
reklama
@AlexF 3 listopada a Ty :) lubie byc z konca roku [emoji16]

Wiem, ze ciezko to komus zrozumiec jesli tego nie przechodzi ale to w sumie malo wazne, najwazniejsze to to, ze ktos daje wsparcie. Moj Kuba malo rozumiem depresje, chociaz sie stara, to jednak nie rozumie ale nie przeszkadza mu to byc moim najwiekszym wsparciem. Gdyby nie on to nie wiem gdzie bym teraz byla. I bardzo dobrze, ze maz stara sie byc wiecej czasu z Wami. Moze to troszczke pomoze w poprawie :)

@mavika piekna rodzinka :) jestes tutaj opalona czy masz taka ciemna karnacje? [emoji7]

@martula1985 i sie boisz o nasze zdrowie, ze nie poradzimy sie z jego uroda i dostaniemy kociokwiku? [emoji23]
Pieski cud miod i malinka, nic tylko tulic i glaskac po brzuszku

To moj skarb, moja mala-wielka radosc. Ubostwiam, kocham i schrupalabym do ostatniej kosteczki [emoji173]️
1501169884-aaaaaa.jpeg





Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
Ale gustowna spineczka[emoji4]jak dama się zwie?
Nam w listopadzie stuknie 16 lat razem, 8 po ślubie. Bez przerw! [emoji33]
Za chwilę będzie tak, że więcej niż pół życia z Nim jestem [emoji173] zdecydowanie to ta lepsza połowa :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry