reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja mojemu obiecuję że dostanie nagrodę jak będzie dzielny i w sumie to zawsze ewentualnie jakaś jedna bezglosna łza popłynie :)
Kiedy poszliśmy na szczepienie z dwójką naszych chlopakow. Ignaś był wtedy niemowlakiem, Maciek miał 8
lat. Młodszy poszedł na pierwszy ogień, Maciek siedział i czekał na swoja kolej na kozetce. Kiedy obrobilismy się przy małym odwracamy się wszyscy w strone gdzie siedział starszy, a tam pozostał po nim tylko swąd strachu[emoji4]. Mąż wyszedł za nim z zabiegowego i okazało się, że dał dyla z przychodni. Ufarciło mu się tego dnia. Ale jak to się mówi, co się odwlecze to nie uciecze[emoji2]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Chrząszczyk nazywa sie Poppi oraz Popuś, Popencjusz, Księżniczka Jęczybuła, Gnom, Cholera, Sęp, Smród, Szczerbol i wiele wiele innych :) na wszystkie reaguje [emoji85][emoji23]

A nie przepraszam, na te wyzej reaguje jak ma ochote. Jedyne slowo na jakie reaguje ZAWSZE to "masz" [emoji85][emoji23]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No a jsk,masz to czaaaarodziejskie słowo. [emoji38]kto wie co smacznego się za nim kryje

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja. Dzisiaj zapadłam w sen. Jak przyszłam z pracy tak obudziłam się teraz. Dobrze że dzieci u siostry zjadły obiad po odkąd są po opieką matki to tylko lody pożeraja.

Ale wy pieknie mamusie wyglądacie. To ja zdecydowanie wyglądam na swój wiek. Ale te zmarszczki wokół oczu to od śmiechu.;-) ;) Bo ironia i sarkazm to moja broń.
 

Załączniki

  • IMG_20161210_172600.jpg
    IMG_20161210_172600.jpg
    155,6 KB · Wyświetleń: 104
....
Ogien121212 trzymaj się, idziesz na wcześniejsze usg czy czekasz do przyszłego tygodnia
....
Czekam do środy. Co ma być to będzie


...

@mavika - ja też mam ten, tylko tą nową wersje z aplikacją, dzięki której widzę też tętno i mam wykres

Też nad tym myślałam o ile z dzidzia będzie ok za tydzień. Nie miałaś problemu z aplikacją, bo czytałam gdzieś ze nie zawsze da się zsynchronizować

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Witam się i ja. Dzisiaj zapadłam w sen. Jak przyszłam z pracy tak obudziłam się teraz. Dobrze że dzieci u siostry zjadły obiad po odkąd są po opieką matki to tylko lody pożeraja.

Ale wy pieknie mamusie wyglądacie. To ja zdecydowanie wyglądam na swój wiek. Ale te zmarszczki wokół oczu to od śmiechu.;-) ;) Bo ironia i sarkazm to moja broń.

gosiunia [emoji113]uwielbiam sarkastyczne poczucie humoru. U mnie troszkę po latach przygasło.[emoji6]jakie zmarszczki kobieto? żadnych nie dostrzegam[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja. Dzisiaj zapadłam w sen. Jak przyszłam z pracy tak obudziłam się teraz. Dobrze że dzieci u siostry zjadły obiad po odkąd są po opieką matki to tylko lody pożeraja.

Ale wy pieknie mamusie wyglądacie. To ja zdecydowanie wyglądam na swój wiek. Ale te zmarszczki wokół oczu to od śmiechu.;-) ;) Bo ironia i sarkazm to moja broń.
A ile masz?
 
@Ogien121212 - nie miałam problemu. Właśnie nie rozumiem po co jest ten kod na 10 aktywacji. Ja ją zainstalowałam zanim dostałam detektor, nie wymagała aktywacji a wszystko działa. Pokazuje tętno, wykres tętna, można nagrać i wysłać komuś. Muszę jeszcze tylko sprawdzić czy dobrze liczy tętno, ale chyba tak. Tylko szukać trzeba bardzo nisko, tuż nad kością łonowa i głowice trochę docisnąć, tak jak na USG robią.
 
reklama
Do góry