reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

A wiecie, ze jesteśmy ze sobą od 15 roku życia??? Z kilkoma przerwami na nazwijmy to wyszalenie się i sprawdzenie czy to to [emoji12], ale w październiku minie nam 21 lat razem a 10 po ślubie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
Nam w listopadzie stuknie 16 lat razem, 8 po ślubie. Bez przerw! [emoji33]
Za chwilę będzie tak, że więcej niż pół życia z Nim jestem [emoji173] zdecydowanie to ta lepsza połowa :)
 
reklama
Dziewczyny,jeśli chodzi o badania prenatalne-żeby było lepiej widać dzidziusia, może kilka godzin przed badaniem można wziąć coś na przeczyszczenie? Żeby opróżnić jelita, przeczyszczająco działa na mnie wypicie szklanki soku z kapusty kiszonej lub szklanki wody z ogórków kiszonych. Wtedy z pewnością obraz dziecka będzie bardziej dokładny.
Szczerze mówiąc nigdy nie słyszałam o tym, żeby wypróżnić jelita przed badaniem usg. W poprzedniej ciąży dwa razy leżałam w szpitalu, ale nikt mi nie mówił o wypróżnianiu jelit przed usg. Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisał Dotkass :) spokojnie idź na usg i nie martw sie;)
 
A ja tam się pochwale mężem [emoji12] i moimi Gwiazdami [emoji12]
1501167664-aaaaaa.jpeg
1501167717-aaaaaa.jpeg
1501167733-aaaaaa.jpeg
1501167746-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
Piękna rodzinka :) dziewczynki są cudne, aj
 
@AlexF 3 listopada a Ty :) lubie byc z konca roku [emoji16]

Wiem, ze ciezko to komus zrozumiec jesli tego nie przechodzi ale to w sumie malo wazne, najwazniejsze to to, ze ktos daje wsparcie. Moj Kuba malo rozumiem depresje, chociaz sie stara, to jednak nie rozumie ale nie przeszkadza mu to byc moim najwiekszym wsparciem. Gdyby nie on to nie wiem gdzie bym teraz byla. I bardzo dobrze, ze maz stara sie byc wiecej czasu z Wami. Moze to troszczke pomoze w poprawie :)

@mavika piekna rodzinka :) jestes tutaj opalona czy masz taka ciemna karnacje? [emoji7]

@martula1985 i sie boisz o nasze zdrowie, ze nie poradzimy sie z jego uroda i dostaniemy kociokwiku? [emoji23]
Pieski cud miod i malinka, nic tylko tulic i glaskac po brzuszku

To moj skarb, moja mala-wielka radosc. Ubostwiam, kocham i schrupalabym do ostatniej kosteczki [emoji173]️
1501169884-aaaaaa.jpeg





Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
@Dotkass sliczna rodzinka. Starsza mi wyglada na na bardziej podobna do Ciebie a mlodsza do meza. True czy mam takie zwidy tylko na tych zdjeciach?

[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] lo matulu jak dlugo. Nam z Kuba w sierpniu stuknie dopiero 2 lata a mam wrazenie, ze cale zycie juz jestesmy razem :)





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry