reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Tu na wszystkich zdjęciach ja...z ostatnich mcy
1501159781-aaaaaa.jpeg
1501159803-aaaaaa.jpeg
1501159818-aaaaaa.jpeg
1501159829-aaaaaa.jpeg
1501159843-aaaaaa.jpeg
1501159849-aaaaaa.jpeg
1501159856-aaaaaa.jpeg
tylko nie śmiać się [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
Boże jaka laska [emoji7]
 
@Shemshi [emoji33][emoji7] piekne [emoji173]️
Oo a mozesz zrobic dwie wersje kolorystyczne? Z ta fuksja i niebieskim ale nie tym slitasnym?
To by kazda miala kolorek dla siebie :) bo niebiesko-rozowe to tak srednio raczej bedzie wygladac. Z tym grafitem jest bosko :)
I polaczenie wlosow z napisem mi sie bardzo podoba, ogolnie to nic bym nie zmieniala [emoji173]️
Tylko druga wersja kolorystyczna z jakims gustonym odcieniem niebieskiego.
Tak mala propozycja ;)

U mnie z gazami bez zmian, z dwojka bylo gorzej przez jakies 3-4 tygodnie ale tygodnia, moze dwoch jest lepiej i czesciej mnie odwiedza :)

@pyzunia86 nic nie wiem. Patrzylad kiedy ostatnio byla na forum?

@AlexF Rybcia jakos moge Ci pomoc? Rozmawialas o tym z mezem, lekarzem? Mam nadzieje, ze to chwilowy dolek ale dmuchac trzeba na zimne.

A my poczlapalismy dzisiaj do szpitala uniwersyteckiego i tam sie okazalo, ze zapisana jestem tylko na wizyte informacyjna o badaniach genetycznycj krwi [emoji35] nosz ku*wa, ja sie wkurzylam, Kuba sie wkurzyl bo specjalnie poswiecil pol dnia z uroplu zeby ze mna byc a tu recepcja w moim szpitalu cala doopy. Takze USG genetyczniego nie mialam [emoji35]chociaz tyle, ze lekarka od USG miala mala przerwe miedzy pacjentkami to mnie przyjela. Robaczki rosna jak szalone, w ciagu tygodnia urosly 11mm [emoji173]️[emoji173]️ i teraz maja 4,3cm, nadal ida leb w leb :)
Udalo sie tez zorganizowac skierowanie na badania krwi bo uniwersytecki myslal, ze juz je mialam skoro nie dostali w moich dokumenach zlecenia. A ze USG genetycznego nie mialam to wzielismy badanie wolnego plodowego DNA (ubezpieczenie pokrywa 2/3 kosztow tego badania) i zaplacilismy tylko 175 euro. Wyniki maja byc za 2 tygodnie. Tylko plci nie poznamy bo jakis minister se wymyslil i zakazal okreslania plci w tym badaniu w Holandii. Szkoda bo za 2 tygodnie juz bysmy widzieli jakie ciuszki kupowac [emoji6]. No ale ciul z tym, wazne, ze bedziemy miec badania na zespol Downa, Edwardsa i Patau.

A na pobraniu krwi babeczka przyniosla 7 (slownie: siedem [emoji33]) duzych probowek i pierwsze 6 napelnilo soe bez problemu, do 7 nic nie lecialo. Babka mowi, ze pewnie zepsuta, ja sie smieje, ze albo zepsuta albo juz mi zabrala cala krew jaka mam [emoji23] wziela kolejna probowke i znow nic nie leci i stwierdzila, ze to niemozliwe aby dwie byly wadliwe i najwyrazniej nie mam wiecej krwi [emoji23] no i bylam przez to kluta w druga reke i na szczescie troche krwi zostalo w tej drugiej ;)

Kolejna wizyta 14 sierpnia. I potem mam miec juz regularnie co 2 tygodnie wizyty.





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dzięki za wsparcie, z lekarzem nie rozmawiałam bo jeszcze nie miałam wizyty, idę w poniedziałek i zobaczymy jak będzie. Mąż robi co może, jest kochany, ale dobrze wiesz, że oni nie potrafią tak do końca zrozumieć... Pojmują to po swojemu, po chłopsku. Ale jest ok, więcej czasu teraz z nami spędza. Ech wiesz, że nikt w tych sprawach nam nie pomoże jak same sobie nie pomożemy...
 
Przebrnelam nie wiem ile spamietalam ;)
Dotkass cieszę się że samopoczucie lepsze i ze zmieniła Ci się współlokatorka, tamta poprzednia istna tragedia, ale ważne ze to juz za Tobą ;)
Piękne foty,jesteś śliczną kobietą! :tak: i zdecydowanie nie wyglądasz na 36lat.

Ogien121212 trzymaj się, idziesz na wcześniejsze usg czy czekasz do przyszłego tygodnia?

Saraaaa gratulacje! Super wieści! :biggrin2:

Chrząszczyk jak po szczepieniu?

Shemsi super robota! Ja to mam 2 lewe ręce o_O

AlexF pisz tu jak najczęściej, zawsze możesz się wygadac ! Trzymam kciuki żeby udało się wyjść szybko z kryzysu! Ściskam

Ja dziś rano uświadomiłam sobie ze wczoraj ani mnie nie mdlilo ani brzuch nie bolał, nic a nic więc z jednej strony się ucieszyłam a z drugiej jak to ja zaczęłam się zastanawiać czy aby wszystko jest ok :rolleyes2: pogadalam z brzuchem i umówiliśmy się z dzidzia źr jak jest ok da jakiś znak :sorry: no i dała przez godzinę tak mnie mdlilo źr myślałam ze wymiotami się skończy, brzuch ciągnął... Tak więc mniemam ze jest ok! :laugh2:
 
Hahaha, gdyby Big Maca przywiózł z frytkami i shake to bym Go po stopach całowała


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
o bleeeee mc Donalds! :]

O to fajnie :) ale tak na poważnie? Masz jakieś portfolio? Dlaczego to porzuciłas?
Wiem wiem, że dziewczynki to różowy a chłopcy niebieski :D A GDZIE gender ja się pytam? Robię w Illustratorze, mogę ci podesłać w wektorach jak chcesz?


Dzięki, chyba właśnie z dwoma opcjami będzie najfajniej, ale zrobię i dwukolorowa dla Dotkass ;) każdemu nie dogodze [emoji1] ale dla mnie to fajna zabawa.

Ale dziewczyny, do rzeczy. Dostałam w swoje łapki detektor [emoji7] [emoji7] [emoji7]
Będę chyba dobra mama, bo znalazłam swoje dziecko w kilka sekund, najpierw usłyszałam swoje tętno, po chwili oba, a odrobinę dalej już tylko dziecka. Błogi spokój mnie ogarnął. Tętno ok 160. Sam detektor jak na mój gust troche chińszczyzna, ale ważne że spełnia swoją funkcję :)

Tez zamówiłam detektor :)
Logo świetne czy to w różu, czy w błękicie :)

My niestety wygladamy [emoji85] K sie postarza dzieki brodzie a mi pomagaja dorosle ubrania.
Gorzej jest jak wybieramy sie na wycieczke bo wkladamy wygodne koszulki (on z jakas manga, ja z mapetami [emoji23]) i bierzemy plecaki.
Zbyt dorosle to wtedy nie wygladamy [emoji23]

Moj sie od 17 roku zycia postarza broda. Teraz ma 31 lat i jest siwy i daja mu 45 lat :D

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

@Dotkass piękne zdjęcia i piękna Ty!
 
reklama
Do góry