reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Mój brzdąc ma przezierność 1,6 mm
U mnie z wieku ryzyko ZD to 1:870 a skorygowane po badaniach to 1:16720, myślałam że przez wysokie wolne beta hcg będą gorsze wyniki...
Strasznie długo czekacie na wyniki, ja test pappa miałam po 4 godz, a wyniki całych prenatalnych czyli z usg, zaraz po badaniu.
 
Ostatnia edycja:

Załączniki

  • _20170725_190807.JPG
    _20170725_190807.JPG
    715,1 KB · Wyświetleń: 96
Jejku jakiś straszny ten tydzień. Oby to były tylko ostrzeżenia aby bardziej na siebie uważać. Dziewczyny nie dźwigać, oszczędzać się, odpoczywać i jak coś na l4 jak widać jednak należy się nam spokój.
Trzymam kciuki aby wszystkie plamienia i krwawienia ustąpiły, a dzieciaczki zdrowo rosły do lutego

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Jestem...dziękuje za ciepłe słowa. Nikt nie wie skąd krwawienie dlatego zostawili mnie na obserwacji. Szyjka zamknięta, wysoko. Dzidzia fika i serducho bije. Jestem spokojniejsza, ale skąd krwawienie??? Narazie nic nie wiadomo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wiedziałam że będzie wszystko dobrze! [emoji4]
Trzymaj się cieplutko i odpoczywaj! [emoji5]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Mój brzdąc ma przezierność 1,6 mm
U mnie z wieku ryzyko ZD to 1:870 a skorygowane po badaniach to 1:16720, myślałam że przez wysokie wolne beta hcg będą gorsze wyniki...
Strasznie długo czekacie na wyniki, ja test pappa miałam po 4 godz, a wyniki całych prenatalnych czyli z usg, zaraz po badaniu.

Wyniki pappa tez były by wcześniej, ale u nas w związku z tym, ze zarówno badanie jak i usg robi ten sam lekarz co opisuje, to wynik otrzymujesz wraz z opisem łącznym, czyli pappa + usg...nie dają samych wyników z krwi, żeby się niepotrzebnie nie denerwować [emoji6]

Jejku jakiś straszny ten tydzień. Oby to były tylko ostrzeżenia aby bardziej na siebie uważać. Dziewczyny nie dźwigać, oszczędzać się, odpoczywać i jak coś na l4 jak widać jednak należy się nam spokój.
Trzymam kciuki aby wszystkie plamienia i krwawienia ustąpiły, a dzieciaczki zdrowo rosły do lutego

f2w3skjol4llo8s8.png

Kochana ja jestem od czwartku na l4, staram się odpoczywać jak najwiecej, a tu zonk, cholera wie czemu [emoji17] czekam na innego lekarza, bo ta dziś to mi się średnio podoba- ciekawa jestem co mi powie...mimo wszystko nadal proszę o kciuki, a wierzące o modlitwę

Wiedziałam że będzie wszystko dobrze! [emoji4]
Trzymaj się cieplutko i odpoczywaj! [emoji5]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

[emoji182]

Meldujemy się! Wszystko w porządku, wiek z usg 12t :) krasnale mają po 55 mm i 56 mm, mniejszy odstawia makarenę, większy trochę się wstydził ;) następna wizyta za 2 tygodnie
.

Super, gratulacje [emoji16]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

 
reklama
Do góry