reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Sylviia widzisz, a tak się bałaś :)
Dotkass jak sytuacja? Trzymam kciuki i przytulam, wszystko na pewno będzie dobrze :*
Martula jak wizyta?
Jak wizyty dzisiaj?

Czy też tak macie, że jak trochę dłużej postoicie, to bolą Was plecy? Ja po zmywaniu naczyń umieram...
 
reklama
Jestem...dziękuje za ciepłe słowa. Nikt nie wie skąd krwawienie dlatego zostawili mnie na obserwacji. Szyjka zamknięta, wysoko. Dzidzia fika i serducho bije. Jestem spokojniejsza, ale skąd krwawienie??? Narazie nic nie wiadomo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
O matko Dotkass myślałam że nie dobrne do Twojej odpowiedzi co się stało w końcu. Kamień z serca że się uspokoilo. Lez grzecznie teraz!


@pyzunia jesteś sławna we wszystkich wątkach na bb po swoim ostatnim zdjęciu trojaczkow :D
 
Miałam dziś genetyczne w bardzo dobrym gabinecie. Wszystko super poza przyziernoscią. Niby w normie, ale podwyzszona i Nt wynosi 2.0. Lekarz stwierdził, że "dmuchamy na zimne" robimy pappe i niby ona rozwieje wszelkie warpliwosci. Wyniki dopiero za 5 dni roboczych. Co znaczy w praktyce wyzsze Nt? Że ryzyko ZD wynikajace tylko z wieku to 1:568. A skorygowane o Nt to 1:308. Trzymajcie proszę kciuki bo to bedzie ciezki tydzien.
 
Jestem...dziękuje za ciepłe słowa. Nikt nie wie skąd krwawienie dlatego zostawili mnie na obserwacji. Szyjka zamknięta, wysoko. Dzidzia fika i serducho bije. Jestem spokojniejsza, ale skąd krwawienie??? Narazie nic nie wiadomo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Noo widzisz :) krawawienie nie zawsze oznacza poronienie. Super, ze z Wami okej i, ze zostajecie pod kontrola. Odpoczywaj i sie nie martw, pewnie to jednorazowy incydent.


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
O matko Dotkass myślałam że nie dobrne do Twojej odpowiedzi co się stało w końcu. Kamień z serca że się uspokoilo. Lez grzecznie teraz!


@pyzunia jesteś sławna we wszystkich wątkach na bb po swoim ostatnim zdjęciu trojaczkow :D

Haha nie dziwie sie :) pyzynia to bedzie musiala przyzwyczaic sie do wywiadow i plasku fleszy ;) bo jednojajowe trojaczki to ogromna rzadkosc.


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Do góry