reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny, proszę trzymajcie za mnie kciuki... Bardzo ich potrzebuje...
Wczoraj ok. 23 trafiłam do szpitala z okropnym krwotokiem. Duży krwiak pod łożyskiem, o którego istnieniu nie miałam pojęcia pękł. Lekarz powiedział, że mam 50% szansy na utrzymanie ciąży, a jeśli nadal będę mocno krwawić to będą musieli ją zatrzymać. Istnieje także ryzyko całkowitego odklejenia się łożyska. Na szczęście w nocy było całkiem spokojnie.
Właśnie czekam na usg, po którym ma zapaść decyzja. Boże, tak się boję...
Kochana będzie dobrze! Nerwy nic nie dadzą, uspokój się i myśl o maleństwie. Kciuki zaciśnięte [emoji8]
 
reklama
Kurde Dziewczyny jak mnie czacha boli od samego rana! Próbowałam przeczekać ale od 5 się męczę... Chyba bez tabletki się da... [emoji53]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

Miałam ostatnio to samo mnie pomogło położenie się w ciemnym i cichym pokoju z zimnym kompresem na głowie. Trochę to zajęło ale przeszło bez tabletki
 
Forrester, trzymajcie się



Dziewczyny my też potrzebujemy waszych kciuków, wczoraj popołudniu pojawił się u mnie brązowy śluz, zwiększyłam luteinę i się oszczędzam ale przy 10 miesięcznym ząbkującym bąblu różnie to bywa. Staram się myśleć pozytywnie np piersi mnie stale mrowią ale mimo wszystko się martwię i nie mogę się dodzwonić do mojej ginki a na sor nie chce jechać bo mnie zostawią na minimum 4 doby w szpitalu a to ba mnie ma jeszcze gorszy wpływ.
 
Forrester, trzymajcie się



Dziewczyny my też potrzebujemy waszych kciuków, wczoraj popołudniu pojawił się u mnie brązowy śluz, zwiększyłam luteinę i się oszczędzam ale przy 10 miesięcznym ząbkującym bąblu różnie to bywa. Staram się myśleć pozytywnie np piersi mnie stale mrowią ale mimo wszystko się martwię i nie mogę się dodzwonić do mojej ginki a na sor nie chce jechać bo mnie zostawią na minimum 4 doby w szpitalu a to ba mnie ma jeszcze gorszy wpływ.

Trzymam kciuki...uważam jednak, ze jeśli gin będzie kazała Ci się położyć do szpitala, powinnaś to zrobić


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Forrester, @tialana trzymam kciuki! Musi być dobrze
Gosiaczek piękny maluch, gratulacje :)


To wez mi powiedz czemu pare minut temu zadzwonilam do kolezanki z poradni ginekologicznej i powiedziala mi, ze genetyczne jest badaniem dobrowolnym i odplatnym no chyba, ze ma sie skierowanie z NFZ?
Zadzwonilam bo mysle sobie, moze sie cos zmienilo i moze to badanie jest teraz obowiazkowe no ale mowi, ze nie jest.


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️

Chyba faktycznie kwestia nazewnictwa. Tak jak ktoś pisał w PL to jest pierwsze obowiązkowe badanie usg. Koleżanka pewnie miała na myśli to co my tu nazywamy "prenatalnym" i tu się zgadzam, jest odpłatne bez skierowania.

Melduje się! Oczywiście spałam całe popołudnie...głowa jak mnie bolala, tak dalej bóli. Co do badania- USG bardzo szczegółowe. Niestety moje dziecię nie chciało współpracować z panem doktorem i trochę się męczył i mnie także. Na tyle co udało mu się zobaczyc, to powiedział że jest ok. Oczywiście zaznaczył że pełen wynik za tydzień z biochemia krwi. Wynik do odbioru w poniedziałek. Aaaa i na jego oko to będzie dziewczynka! Pierwsza wnuczka dla naszych rodziców.

Edit- termin się nadal przesuwa, wg USG 25.01.2018. Maleństwo ma całe 8 cm ;-)

świetne wieści :)

Probowalam nadrobic forum ale skapitulowalam przy 250 str.Ja jutro zaczynam 13 tydzień.w środę usg genetyczne.w poprzedniej ciąży tak do 20 tyg.przed każdą wizytą myślałam że serce wyskoczy mi z klatki .moje cisnienie zawsze wychodzi 90/60 to w trakcie wizyty siegalo 160 :(Za to kochalam ten moment przy usg gdy dostrzegalam bicie serca i ruchy raczkami i nozkami i ten spokoj jaki mnie wtedy ogarnial.po 20 tyg zaczęłam czuć ruchy więc było już lepiej , corka byla bardzo ruchliwa w brzuchu więc wystarczyla 1 godz bez kopnięcie i zaczynała się moje schizy ze coś się dzieje .:szok:

@Kasada84 witaj :) z ciśnieniem mam to samo dokładnie, w domu poniżej 100 u lekarza 130 ;) to się nazywa syndrom białego fartucha podobno

Kurde Dziewczyny jak mnie czacha boli od samego rana! Próbowałam przeczekać ale od 5 się męczę... Chyba bez tabletki się da... [emoji53]

dużo wody dobry pomysł, mi czasem też pomaga mała kawa

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

dziewczyny pisałyście o cerze, ja mam paskudną jak nigdy :( nigdy nie miałam problemów a teraz masakra... co ciekawe w ciąży z córką miałam idealną, więc u mnie teoria płci dziecka się nie potwierdza... ;)
 
Ostatnia edycja:
@Forrester, @tialana oby wszystko się ułożyło i uspokoiło. Odpoczywajcie dziewczyny. Najlepiej nogi w górę i czekać.

Ja też dziś badania robiłam, a jutro wizyta, już mam stresa.

A zdjęcia dzieciaczków przepiękne oby więcej takich.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
U mnie tez cera sie pogorszyla...wypryski i w ogole...z dziewczynkami mialam ladna buzie takze tez nie wiaze tego z płcią dzidzi...

uwo9s65gu1738u3h.png
 
reklama
Do góry