reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@Paraplu tak 17.08 już ma pojawić się w Konstancinie na rehabilitacji [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

To swietnie, strasznie sie ciesze, ze z Twoja mamcia wszystko okej. Sorry ale sie poryczalam, strasznie przezywam operacje serca nawet jak kogos nie znam bo moj tatko zmarl na OIOMie po operacji na otwartym sercu. Do tej pory widze jak lezy w izolatce z 14 pompami z lekami, dializa, sonda dozolatkowa, odzywianiem pozajelitowym, 6 monitorami i pierdyliardem kabelkow i rureczek. I jak wczoraj pamietam telefon od mamy, ze zmarl.
Bardzo sie ciesze, ze u Twojej mamci obeszlo sie bez komplikacji :) niech sie cieszy jeszcze dlugo zdrowiem.


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
Czuje niedosyt, poniewaz nie powiedzial mi nic o kosci nosowej i nie porobil innych pomiarow. Powiedzial mi tylko przeziernosc karkowa. Chyba sie spieszyl bo jeszcze duzo ludzi czekalo w kolejce. :/ nie wiem co teraz. Mam isc jeszcze na usg zeby poznac doklade wymiary?
 
Czuje niedosyt, poniewaz nie powiedzial mi nic o kosci nosowej i nie porobil innych pomiarow. Powiedzial mi tylko przeziernosc karkowa. Chyba sie spieszyl bo jeszcze duzo ludzi czekalo w kolejce. :/ nie wiem co teraz. Mam isc jeszcze na usg zeby poznac doklade wymiary?

a na opisie do usg nie masz pomiarów wpisanych? może tam wpisał, tylko nie powiedział
 
@Paraplu Kochana bardzo Ci współczuje i bardzo dziękuje...Mamcia się meczy strasznie, ale to po każdej operacji człowiek ma mniej sił...już się nie mogę doczekać aż wróci do pełnej sprawności, Ona jest taka energiczna kobieta, ze jak musi być od kogos zależna to bardzo cierpi

@przyszłamama1 w szoku jestem, ze lekarz nie wykonał badania dokładnie i w takim pośpiechu, to Twój lekarz prowadzący? Jeśli nie, wybrałabym się chyba na jeszcze jedno usg, jeśli prowadzący zmieniłabym lekarza...dla mnie bardzo ważne jest czy lekarz czas na wizycie poświęca w całości mi nie patrząc na zegarek, czuje się wtedy bezpiecznie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie, to noe jest moj lekarz prowadzacy. Polasilam sie na ta placowke bo usg kosztuje tylko 80 zl a nie jak w innych placowkach 200-250. Ale teraz żałuję. Moglam wydac wiecej kasy i miec spokoj.
 
Nie, to noe jest moj lekarz prowadzacy. Polasilam sie na ta placowke bo usg kosztuje tylko 80 zl a nie jak w innych placowkach 200-250. Ale teraz żałuję. Moglam wydac wiecej kasy i miec spokoj.

Ech współczuje...widać idą na ilość a nie jakość...dla Twojego spokoju poszłabym raz jeszcze...poczytaj opinie na znanym lekarzu (mi zawsze pomaga przed zapisaniem się do lekarza), co prawda kwestia wyboru ginekologa- położnika była banalna ze względu na moja prace i bliski kontakt z ginekologami [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

 
Boże dziewczyny zaczęłam krwawić [emoji26] dzwonię do R i się cholera dodzwonić nie mogę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dotkus spokojnie. Jak nie mozesz sie do R dodzwonic to zadzwon teraz do swojego lekarza. W tym czasie moze R spojrzy na telefon. Napisz mu esa, ze pilne.


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Do góry