reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Kurde Dziewczyny jak mnie czacha boli od samego rana! Próbowałam przeczekać ale od 5 się męczę... Chyba bez tabletki się da... [emoji53]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
reklama
Wielkie kciuki!!!


Dziewczyny, proszę trzymajcie za mnie kciuki... Bardzo ich potrzebuje...
Wczoraj ok. 23 trafiłam do szpitala z okropnym krwotokiem. Duży krwiak pod łożyskiem, o którego istnieniu nie miałam pojęcia pękł. Lekarz powiedział, że mam 50% szansy na utrzymanie ciąży, a jeśli nadal będę mocno krwawić to będą musieli ją zatrzymać. Istnieje także ryzyko całkowitego odklejenia się łożyska. Na szczęście w nocy było całkiem spokojnie.
Właśnie czekam na usg, po którym ma zapaść decyzja. Boże, tak się boję...
 
Dzień dobry Kochane,

U mnie noc minęła na wędrówkach do toalety, coraz częściej sikam...jak ja to uwielbiam

@martula1985 powodzenia Kochana

@Forrester, pewnie, ze trzymamy...dobrze ze jesteś już pod opieka specjalistów...musi być dobrze...koniecznie dawaj znać na bieżąco i proszę się starać nie denerwować, bo to nie pomaga [emoji182][emoji182][emoji182]

@butterflysunrise współczuje, może pogoda, albo zmęczenie...spróbuj napić się wody, przejść na spacerek i zdrzemnąć, może obejdzie się bez tabletek

Miłego dnia Wam życzę, ja się dziś pakuje z dziewczynkami na kilka dni do Wawy na noc. Mama jutro wychodzi ze szpitala i muszę ogarnąć kilka spraw




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, proszę trzymajcie za mnie kciuki... Bardzo ich potrzebuje...
Wczoraj ok. 23 trafiłam do szpitala z okropnym krwotokiem. Duży krwiak pod łożyskiem, o którego istnieniu nie miałam pojęcia pękł. Lekarz powiedział, że mam 50% szansy na utrzymanie ciąży, a jeśli nadal będę mocno krwawić to będą musieli ją zatrzymać. Istnieje także ryzyko całkowitego odklejenia się łożyska. Na szczęście w nocy było całkiem spokojnie.
Właśnie czekam na usg, po którym ma zapaść decyzja. Boże, tak się boję...
Myślę o Was i trzymam kciuki.
Będzie dobrze, musi być ❤❤❤
 
Dziewczyny, proszę trzymajcie za mnie kciuki... Bardzo ich potrzebuje...
Wczoraj ok. 23 trafiłam do szpitala z okropnym krwotokiem. Duży krwiak pod łożyskiem, o którego istnieniu nie miałam pojęcia pękł. Lekarz powiedział, że mam 50% szansy na utrzymanie ciąży, a jeśli nadal będę mocno krwawić to będą musieli ją zatrzymać. Istnieje także ryzyko całkowitego odklejenia się łożyska. Na szczęście w nocy było całkiem spokojnie.
Właśnie czekam na usg, po którym ma zapaść decyzja. Boże, tak się boję...

Kciuki zacisniete. Trzymaj sie kochana badz dobrej mysli.
 
Dziewczyny, proszę trzymajcie za mnie kciuki... Bardzo ich potrzebuje...
Wczoraj ok. 23 trafiłam do szpitala z okropnym krwotokiem. Duży krwiak pod łożyskiem, o którego istnieniu nie miałam pojęcia pękł. Lekarz powiedział, że mam 50% szansy na utrzymanie ciąży, a jeśli nadal będę mocno krwawić to będą musieli ją zatrzymać. Istnieje także ryzyko całkowitego odklejenia się łożyska. Na szczęście w nocy było całkiem spokojnie.
Właśnie czekam na usg, po którym ma zapaść decyzja. Boże, tak się boję...
[emoji110]
Oczywiście trzymam kciuki kochana :) nie denerwuj się tylko i czekaj cierpliwie na usg .... Wszystko będzie dobrze


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Forrester trzymam mocno kciuki!!! Musi byc dobrze!!!

Gratuluje udanych wizyt dziewczyny:) i trzymam kciuki za kolejne wizyty aby byly same dobre wiadomosci!



uwo9s65gu1738u3h.png
 
reklama
Forester kciuki zaciśnięte! Trzymaj się!
Martula, Sylviia powodzenia na wizytach

Ja dziś rano byłam na badaniach, właśnie zjadłam śniadanie, póki co dalszych planów brak. Może korzystając z tego ze się ochlodzilo poprasuje trochę
 
Do góry