reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Powiem Wam, moje dziecko bardzo dba o moje nerwy ;) denerwowałam się, czy wszystko jest w porządku, bo nie mam objawów i voila - mdłości z wymiotami, ból brzucha, zmęczenie i ogólne rozbicie dzisiaj pełną parą- przynajmniej wiem, że z dzidzią w porządku :D

No widzisz, mi tez objawy w 11 tygodniu wróciły. :)

. ... Mój taki sprzęt ma i nie otrzymałam skierowania, a jedynie konkretny termin aby się na to badanie wstawić. Pozostałe badania genetyczne to już te inwazyjne i nieinwazyjne. Nie ktore odpłatne, napewno w Polce, jak np. Nifty, Harmony, Panorama itp.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ty się może lepiej nie wstawiaj :D [emoji23] przepraszam, nie mogłam się powstrzymać ;)
 
reklama
No widzisz, mi tez objawy w 11 tygodniu wróciły. :)



Ty się może lepiej nie wstawiaj :D [emoji23] przepraszam, nie mogłam się powstrzymać ;)
Trzeźwa to będę napewno ale dopiero teraz zauważyłam, że pisałam to po polskiemu, a nie po polsku: niektóre rozdzielnie. Zwale na literowke. Tylko do zwalania się nie czepiaj.[emoji5]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry