reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Melduje się! Oczywiście spałam całe popołudnie...głowa jak mnie bolala, tak dalej bóli. Co do badania- USG bardzo szczegółowe. Niestety moje dziecię nie chciało współpracować z panem doktorem i trochę się męczył i mnie także. Na tyle co udało mu się zobaczyc, to powiedział że jest ok. Oczywiście zaznaczył że pełen wynik za tydzień z biochemia krwi. Wynik do odbioru w poniedziałek. Aaaa i na jego oko to będzie dziewczynka! Pierwsza wnuczka dla naszych rodziców.

Edit- termin się nadal przesuwa, wg USG 25.01.2018. Maleństwo ma całe 8 cm ;-)

No to super, masz tu chyba "najstarszą" ciążę :) 8cm to już na prawdę poważna wielkość. Cieszymy się razem z Tobą :) tam gdzie ja robię pappa, robią chyba 2 razy USG jeśli trzeba: w dniu pobrania krwi do badan i jak już mają wyniki, tak dla pewności.
 
reklama
@coldold czytałam trochę. Pewnie więcej się dowiem na USG prenatalnym w piątek. Ale pierwsze co się rzuciło w oczy to ten guzik. I gin od razu "o i chyba znamy już płeć" . Zobaczymy :)
Wiesz, ja już sama nie wiem. W sumie co lekarz to lekarz, z drugiej strony moja siostra też jest lekarzem, może nie ginekologiem, ale neonatologiem i twierdzi, że nie ma szans na prącie na tym etapie. W tym tygodniu są niby tylko wyrostki płciowe, ale od ich położenia można poznać płeć. Więc może i to dostrzegł Twój?

Robią tych USG setki, raczej się znają na robocie.

Ja natomiast, gdybyś nic nie mówiła i gdybym widziała tylko te zdjęcia to bym obstawiała dziewczynkę. Ale ja już pewnie wszędzie widzę dziewczynki, bo sama chcę.
 
Moje ponad 6 cm szczęście. A zobaczcie co jest na drugim zdjęciu koło nóżki. Lekarka mówiła że rzadko się zdarza tak wcześnie ale chyba będziemy mieć w końcu dziedzica:)

Super [emoji16]

No widzisz, mi tez objawy w 11 tygodniu wróciły. :)



Ty się może lepiej nie wstawiaj :D [emoji23] przepraszam, nie mogłam się powstrzymać ;)

Hahaha

Trzeźwa to będę napewno ale dopiero teraz zauważyłam, że pisałam to po polskiemu, a nie po polsku: niektóre rozdzielnie. Zwale na literowke. Tylko do zwalania się nie czepiaj.[emoji5]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Buahahaha

Melduje się! Oczywiście spałam całe popołudnie...głowa jak mnie bolala, tak dalej bóli. Co do badania- USG bardzo szczegółowe. Niestety moje dziecię nie chciało współpracować z panem doktorem i trochę się męczył i mnie także. Na tyle co udało mu się zobaczyc, to powiedział że jest ok. Oczywiście zaznaczył że pełen wynik za tydzień z biochemia krwi. Wynik do odbioru w poniedziałek. Aaaa i na jego oko to będzie dziewczynka! Pierwsza wnuczka dla naszych rodziców.

Edit- termin się nadal przesuwa, wg USG 25.01.2018. Maleństwo ma całe 8 cm ;-)

Rewelacja [emoji16]

To ja pewnie tak wierzę w tego chłopca ma mam w domu dwie dziewczyny :)

Jedziemy na tym samym wózku...śmieje się, ze dojrzałam do chłopca, no i nie fakt, ze mężowi by było lżej, bo teraz to fest babiniec, bo nawet pies- suka [emoji12]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gosiunia:) matko z wygladu to juz najprawdziwszy czlowiek! [emoji33][emoji7][emoji173]️ niesamowite! A

@mavika do mnie nie dociera, ze ruszaja sie takie maluchy [emoji33] do tej pory jestem po wrazeniem ostaniego USG.

@Joanka1 super!!! [emoji322][emoji323] jak bedzie dziewczynka to bedzie szal pewnie w rodzinie :)

@Sylviia moje 32mm, matko gdzie im do 8cm [emoji33] 2-3 tygodnie roznicy a z rozmiarach przepasc.






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry