reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Jak to milo posluchac ze u Was dobrze. Oby wiecej takich wiadomosci bo az sie cieplo na serduchu robi. :)a u nas do prenatalnych 01.08 jeszcze tak daleko
 
Czesc dziewczyny.
Wczoraj odebrałam wyniki badań krwi.
PAPP-A ja mam 1,870 a powinno byc 1,647
Wolne beta hcg ja mam 116,50 a powinno być 42,3.... Nie spałam całą noc tak bardzo się martwię tym wynikiem :(
 
Czesc dziewczyny.
Wczoraj odebrałam wyniki badań krwi.
PAPP-A ja mam 1,870 a powinno byc 1,647
Wolne beta hcg ja mam 116,50 a powinno być 42,3.... Nie spałam całą noc tak bardzo się martwię tym wynikiem :(

A to lekarz Ci nie opisał? Pierwszy raz będę robiła, nie wiem co to oznacza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam z rana,

Zaraz lecę do cukierni, ale najpierw muszę wstać, a tak mi się nie chce. O 16:40 wizyta a za tydzień prenatalne (później tydzień czekać na wynik- chyba najgorsze co może być to to czekanie)

Miłego dnia Kochane [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny.
Wczoraj odebrałam wyniki badań krwi.
PAPP-A ja mam 1,870 a powinno byc 1,647
Wolne beta hcg ja mam 116,50 a powinno być 42,3.... Nie spałam całą noc tak bardzo się martwię tym wynikiem :(

Ja również nie wiem co to znaczy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja również nie wiem co to znaczy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W ciąży prawidłowej poziom wolnej podjednostki beta-HCG we krwi matki zmniejsza się wraz czasem trwania ciąży, natomiast w ciążach z zespołem Downa stężenie to jest zwiększone.
U mnie zwiększone jest trzykrotnie :(
 
W ciąży prawidłowej poziom wolnej podjednostki beta-HCG we krwi matki zmniejsza się wraz czasem trwania ciąży, natomiast w ciążach z zespołem Downa stężenie to jest zwiększone.
U mnie zwiększone jest trzykrotnie :(
A robiłaś jeszcze jakieś inne badanie? Przeziernosc? Jesteś w grupie ryzyka?
 
reklama
W ciąży prawidłowej poziom wolnej podjednostki beta-HCG we krwi matki zmniejsza się wraz czasem trwania ciąży, natomiast w ciążach z zespołem Downa stężenie to jest zwiększone.
U mnie zwiększone jest trzykrotnie :(

Kochanie właśnie a co z usg? Miałaś już?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry