reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Raczej jest ważne,tutaj chodzi o wykluczenie wad dziecka a badanie krwi po tygodniu będzie inne,bo hormony się zmieniaja itd więc prawdopodobieństwo pomyłki może być większe a wiek i rozmiar płodu i przezierność karkowa też się zmienia i takie badania powinno się robić razem żeby prawdopodobieństwo pomyłki było jak najmniejsze!I takie badania wykonuje się też w określonym czasie w ciaży między 11-14tc nie wcześniej i nie później!!![/QUOTE]

Oczywiscie ze chodzi o wykluczenie natomiast ja rozmawialam z moim ginekologiem ktory naprawde wiele juz widzial i mowi ze to nie ma takiego znaczenia przeliczasz to i tak jal i tak a prawdopodobienstwo jest takie samo. Jak poczytacie w necie ale artykuly faktycznie medyczne a nie paramedyczne to informacje tez takie podaja. Pewbo co kraj to obyczaj ale coraz czesciej praktykuje sie przyjscie z wynikami krwi juz na usg i dzieki temu lekarz wykonujacy usg ma sie jyz do czego odniesc i wynik jest pelny.
 
Moje badanie usg będzie robił lekarz który będzie opisywał wyniki z krwi- robię to w jednej placówce, dlatego tez na wynik będę czekała tydzień po usg


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny z głębokim żalem żegnam się i ja z wami....Jestem w szpitalu,jutro będę miała zabieg. Serduszko mojego dzidziusia przestało bić.
Dziękuję i trzymajcie się i dbajcie o siebie i maluszki.
 
Dziewczyny z głębokim żalem żegnam się i ja z wami....Jestem w szpitalu,jutro będę miała zabieg. Serduszko mojego dzidziusia przestało bić.
Dziękuję i trzymajcie się i dbajcie o siebie i maluszki.

O Boże [emoji26] strasznie mi przykro...trzymaj się kochana...całuje mocno [emoji182]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny z głębokim żalem żegnam się i ja z wami....Jestem w szpitalu,jutro będę miała zabieg. Serduszko mojego dzidziusia przestało bić.
Dziękuję i trzymajcie się i dbajcie o siebie i maluszki.
Tasiorek bardzo mi przykro... trzymaj się kochana :* Poplakalam się jak przeczytałam tą wiadomość :(

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny z głębokim żalem żegnam się i ja z wami....Jestem w szpitalu,jutro będę miała zabieg. Serduszko mojego dzidziusia przestało bić.
Dziękuję i trzymajcie się i dbajcie o siebie i maluszki.

Bardzo mi przykro........

85993e3k3hsrqret.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry