reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć Dziewczyny [emoji4] również pragnę do Was dołączyć [emoji4]
To moja druga ciąża, poprzednia zakończyła się poronieniem w około 6-7 tygodniu, później ciąża biochemiczna...
Teraz wszytko wyglada dobrze [emoji4] Termin na 14 luty [emoji175]
Czytam wasze poprzednie wpisy, ale wątpię aby udało mi się wszystko nadrobić [emoji4]
Witaj, moja historia bardzo podobna, pierwsza ciąża łyżeczkowanie w 7 tygodniu, druga biochemiczna, teraz aktualnie wszystko ok, termin na 3 lutego ☺️
Wszystko będzie dobrze, powodzenia ☺️
 
reklama
Po poronieniu niestety zawsze z tylu głowy są jakieś czarne myśli, chociaż staram się ich nie dopuszczać do siebie to czasem zaczynam wariowac... [emoji39] a to ciągle macam sobie biust czy aby na pewno nie przestał boleć a to wpatruje się w papier czy nie ma ani śladu krwi... I coś mi się wydaje że tak będzie cała ciążę [emoji39] czeka mnie jeszcze długe 7 miesięcy hehe
 
@elgerezi najprawdziwsze, kupione bezpośrednio od sprawdzonego gospodarza. Takie świeżutkie że trzeszczały w zębach. Ale grillowane z żurawina też były.
A z ciekawostek. Wiecie że Ci co podrabiają oscypki często dodaja do nich kawę rozpuszczalna na kolor.
 
Teoria Ramziego to to samo co wrozenie z fusow.

Jedyna poki co teoria majaca szanse sie wybronic jest kat spojenia lonowego wzgledem ciala (widok z profilu).

U mnie multicytat jest tak samo jak u kogos wyzej. Musze dlugo przytrzymac pierwszy post jaki chce zeby wchodzil w multicytat , pojawiaja sie opcje wyboru, klikam "wiecej " i potem zaznaczam dalej posty i zzznaczone zmieniaja mi kolor na niebieski.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Paraplu, zdradz tajemnice o co chodzi z tym kątem nachylenia spojenia łonowego względem ciała a płcią. Nie słyszałam o tym? A znaleźć w internecie nie mogę[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kat spojenia lonowego bez nachylenia coś mi się popaputało- nie śmiej się z mej pomylki[emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak, 2x duphaston, 1x luteine na noc + jeszcze od kilkunastu dni eutyrox na ciut podwyższone tsh. Duphaston I luteina od samego początku.
To jeszcze nie tak źle, ja biorę 3x dziennie duphaston, 2x luteina dopochwowo, euthyrox, jod, magnez x3, żelazo, witamina c, kwas foliowy, wir. D3... już przestałam liczyć ile kasy na to idzie
 
Do góry