reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Jeśli wierzyć w to co piszą w necie to bardzo prawdopodobne, że dziewczynka. Czytałam, że jeśli jest ponad 140 uderzeń to dziewczynka :D już niedługo przekonamy sie
Eh, a u mnie znowu wskazanie na dziewczynkę :) u mnie na początku 7 tygodnia było 150. Jestem coraz bardziej ciekawa czy to się potwierdzi :) widzę, że nie ma już odwrotu i mogę kupować sukienki :D haha
 
Próbowałam od początku przeczytać wątek, aby lepiej Was poznać, ale chyba nie dam rady- wybaczcie.

To może ja napiszę coś o sobie.

Jestem Mamą dwóch dziewczynek- pierwsza z maja 2008 roku (urodzona terminowo) druga z marca 2013 (urodzona miesiąc wcześniej)...i znów będzie podobna różnica 4 lata i 10 mc [emoji6]. Trzecia ciąża nie planowana, los zadecydował za nas...taka wpadka dojrzałej kobiety, której bliżej do 40-taki [emoji12] (36 lat).


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Hej! W końcu mam rówieśniczkę :p
 
U mnie w obu pierwszych ciążach było powyżej 140 i są dziewuchy, teraz miałam 114 ciąża zupełnie inna niż poprzednie- zobaczymy czy będzie chłopak [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Z synem zawsze w okolicach 140, teraz ostatnio 180. Już niedługo przekonamy się czy to prawda czy tylko na dwoje babka wróżyła. U mnie ta ciąża zupełnie inna, z synem umierałam, a teraz jest całkiem całkiem... Hmmm
 
Z synem zawsze w okolicach 140, teraz ostatnio 180. Już niedługo przekonamy się czy to prawda czy tylko na dwoje babka wróżyła. U mnie ta ciąża zupełnie inna, z synem umierałam, a teraz jest całkiem całkiem... Hmmm

No ja teraz umieram. Wymiotów brak, ale mdłości tzw poranne trwają cały dzień...nie mam mdłości tylko wtedy, gdy jem [emoji12], głowa mnie boli, nie wiele mi się chce...z dziewczynkami zero mdłości, mogłam skakać, jedyne co to w pierwszej ciąży w nocy problem ze snem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
asieek witaj [emoji16] ja na szczęście tez swoich lat nie odczuwam, natomiast ciąża mocno daje mi się we znaki...mnie 26 lipca czekają badania prenatalne ze względu na wiek...trochę się boje, ale staram się nie dopuszczać myśli, ze coś mogłoby być nie tak [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam prenatalne 24 lipca. I jak czytałam Twojego posta, to zupełnie jakbym o sobie czytała
 
Wiem co czujesz, my jesteśmy w trakcie budowy, a właściwie wykańczamy dom, mąż się uparł, żeby zakończyć przed rozwiązaniem... a ja przykuta do łóżka, wszystko będę musiała wybierać przez internet, a co do wystroju wnętrz... to ja się boję co mój mąż wymyśli [emoji23]
My też budujemy, już 3 lata. We wrześniu miałam malować ściany i sufity i pupa wyjdzie z tego...
 
reklama
Do góry