reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Wiem co czujesz, my jesteśmy w trakcie budowy, a właściwie wykańczamy dom, mąż się uparł, żeby zakończyć przed rozwiązaniem... a ja przykuta do łóżka, wszystko będę musiała wybierać przez internet, a co do wystroju wnętrz... to ja się boję co mój mąż wymyśli [emoji23]
No to fakt, masz gorzej, ja zawsze mogę nakazać tylko odświeżyć kolory bez zmiany hehe ale fakt faktem, że jest z tym masakra kilka rzeczy trzeba kupić, a wcześniej wybrać co i jak, a mnie polotu braak
 
No i brawoo ty! Myślę, że też bym ten czas jakoś kreatywnie spozytkowala [emoji5] najgorsze jest to, że w zimie to mi się nie będzie chciało łazić po sklepach, no i o przeziębienie łatwo. Trochę szkoda, ale zostają zawsze zakupy przez internet [emoji2]
Do mnie, po krótkiej przerwie wróciły lekkie mdłości, ale przywitałam je miło, bo jakoś tak bezpieczniej się czuje jak mnie mdli ;) muszę sobie jeszcze wymyślić jakiś ekscytujący plan na weekend coby mi czas szybko zleciał.
Moje czyhacie na bejbiczkowe promocje odbywało się się w necie. Niestety z racji zwrotów głowy, rwy kulszoowej i wielu innych cudowności mojej pierwszej ciąży nie jeździłam samochodem, a do centrum mam ok 7 km więc byłoby trudno taki spacer sobie urządzić. Końcówkę ciąży też miałam w zimie z terminem na kwiecień ;)
 
Miałam tak w pierwszej ciąży...w nocy spać nie mogłam, na szczęście w dzień odsypiałam. Niestety w parze z bezsennością szło podjadanie nocne co przełożyło się na szybki przyrost kg
emoji6.png



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj tam koniec- dopiero początek [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No tak można powiedzieć,że początek czegoś nowego a i owszem,ale koniec pracy,bo na 99 % nie podpiszą ze mną kolejnej umowy. :no::no:Życie,ale wiedziałam,że tak będzie.
 
@Shemshi ja juz zorganizowalam zastepstwo. Nie mam pojecia jak dlugo bede mogla pracowac, dlatego juz musialam o tym pomyslec.

Skarpetki, czapeczki ja wszystkie wan ubranka dziergac cheeee [emoji445][emoji445][emoji445]
[emoji23]

@AlexF tylko, ze ja mam wszystko na biezaco sprzatane [emoji33] jedynie do okien nie mam ostatnio serca.
Najwyzej moge sobie jeszcze popracowac nad moim minimalizmem w kwestii przedmiotow w domu.
Z takich spraw domowych to jedynie remontowe sprawy sa do zrobienia ale ciazy nie bede malowac i latac po drabinie czy klasc nowa podloge. Szkoda bo bardzo lubie i cala sypialnie sama wyremontowalam tuz przed ciaza. I jeszcze udalo mi sie pomalowac korytarz przed ciaza.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też niby miałam na bieżąco, ale i tak porobiłaam wszystko na nowo... Ja przed ciążą mało co byłam w domu, wychodziłam o 7 i wracałam o 17-18 czasami później i szybko jadłam ogarniałam dom i gotowałaam na następne dni więc czasami trudno było mieć wszystko na wysoki połysk :)
Z resztą teraz przy jednym już wiem, że nie da się, a Ty z dwójką już wogóle będziesz mieć istne szaleństwo :D
 
Haha, No to wymieniłaś właśnie jeden z naszych cudownych suplementów [emoji16] i tu nie ma sarkazmu [emoji6]. My działamy na płaszczyźnie ginekologii, okulistyki i chirurgii.

Masz racje, zaufany farmaceuta to podstawa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Haha, wymieniłam jeden i trafiłam [emoji122]. to się nazywa szczęście :) ale to chyba na prawdę jedyny suplement jaki ostatnio brałam [emoji1] wcześniej brałam infolic, ale potem gin poleciła mi ovarin. Nie wiem czy to w czymś pomogło. Po infolicu zaszłam w ciążę za 1 razem (brałam wczesniej 2m-ce), teraz jak brałam ovarin, niestety nie było tak różowo. Owulację gdzieś mi przepadły, ale to mogło wynikać z wielu różnych rzeczy. Nie wiem czy z tym inozytolem to prawda, że pomaga przy pcos, ja w sumie nadal nie wiem czy to mam, ale z badań hormonów tak by wynikalo.
 
Magnez jest bardzo dobry, najlepiej mususjacy bo sie szybko wchlania. Jak nie pomoze to nospe mozesz wziac.
Tylko probowalabym najpierw magnezem wyciszyc a jak nie pomoze to nospa (przechodzi przez lozysko takze ostroznie bym ja brala).

Niby sie mowi, ze nospa jest cacy ale nie jest i powinno sie ja brac jak magnez nie pomaga. Czeste jej branie prowadzi to obnizonego napiecia miesniowego u noworodka a to wymaga rehabilitacji. No i noworodek moze za slabo przez to ssac a to moze prowadzic do problemow z kp.


[emoji173]️[emoji173]️
Wypisz wymaluj mój pierworodny, tylko że mi lekarz o tym nie powiedział i kazał brać nospe 3razy dzienne, ale ja musiałam ją brać bi ból był okropny, czasami brała buskopan. Dopiero po tym newralgicznym okresie ograniczyła nospe do minimum, Boże jak dobrze, że uciekłam od tego rzeźnia....
 
reklama
Do góry