reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Haha, wymieniłam jeden i trafiłam [emoji122]. to się nazywa szczęście :) ale to chyba na prawdę jedyny suplement jaki ostatnio brałam [emoji1] wcześniej brałam infolic, ale potem gin poleciła mi ovarin. Nie wiem czy to w czymś pomogło. Po infolicu zaszłam w ciążę za 1 razem (brałam wczesniej 2m-ce), teraz jak brałam ovarin, niestety nie było tak różowo. Owulację gdzieś mi przepadły, ale to mogło wynikać z wielu różnych rzeczy. Nie wiem czy z tym inozytolem to prawda, że pomaga przy pcos, ja w sumie nadal nie wiem czy to mam, ale z badań hormonów tak by wynikalo.

Ja nie mam pcos, brałam Ovarin z kilku powodów- jednym z nich było unormowanie gospodarki hormonalnej...i tak mi się unormowalo, ze jest Bąbel w brzuszku [emoji12]. Jak wcześniej pisałam, na każdego działa co innego- znam przypadki, w których zadziałał po kilku nieudanych próbach, a znam tez, gdzie nie pomógł, ani nie zaszkodził [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale dziś stron, produkcja kwitnie :biggrin2:
Mnie dziś tak strasznie mdlilo ze masakra, już myślałam że się wymiotami skończy :baffled:
A ostatnie 3 dni był spokój to zamiast głupia się cieszyć to się martwilam ze mnie nie mdli, dziś odrobilam za wszystkie dni :confused2:

Teraz trochę odpuścilo wiec korzystając z okaxji zjadłam kanapki z jajkiem i pomidorem mniammmm :tak:
Co do grupy zamkniętej uważam ze jest na to za wcześnie, na razie jestem za tym żeby zostało tak jak jest :tak:
Ja jeszcze nie wiem do kiedy będę pracować, tez musze mieć kogoś na swoje miejsce. Ciekawe jak szybko się przerazi i ucieknie :-p
Dotkass witaj :-) :) Ja też staruszka :laugh2: choć zupełnie nie czyje ilości lat;)
Gratuluję udanych wizyt:) Ja Wcziraj szłam jak na ścięcie wyszłam na skrzydłach :)
Dostałam skierowanie na badania i założona jest karta ciąży, mam nadzieje szczęśliwie dobrnąć do końca :)
 
asieek witaj [emoji16] ja na szczęście tez swoich lat nie odczuwam, natomiast ciąża mocno daje mi się we znaki...mnie 26 lipca czekają badania prenatalne ze względu na wiek...trochę się boje, ale staram się nie dopuszczać myśli, ze coś mogłoby być nie tak [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale dziś stron, produkcja kwitnie :biggrin2:
Mnie dziś tak strasznie mdlilo ze masakra, już myślałam że się wymiotami skończy :baffled:
A ostatnie 3 dni był spokój to zamiast głupia się cieszyć to się martwilam ze mnie nie mdli, dziś odrobilam za wszystkie dni :confused2:

Haha, ja miałam tak samo :) tylko mi koleżanka, która jest teraz w końcówce ciąży uświadomiła ostatnio, że u niej było tak samo, były dni że mdłości nie miała, dlatego ja już spokojniej podchodze do tego tematu ;)
 
Jeśli wierzyć w to co piszą w necie to bardzo prawdopodobne, że dziewczynka. Czytałam, że jeśli jest ponad 140 uderzeń to dziewczynka :D już niedługo przekonamy sie

U mnie w obu pierwszych ciążach było powyżej 140 i są dziewuchy, teraz miałam 114 ciąża zupełnie inna niż poprzednie- zobaczymy czy będzie chłopak [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1499959354-aaaaaa.jpeg
Jestem jeszcze malutkim trufelkiem,ale ja wierzę w jego siłę i bijące serduszko :) 173 uderzeń na minutę [emoji173]




Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję :D piękny widok, a ten dźwięk jest cudowny :D
 
Do góry