reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Shemshi, A jaki bierzesz magnez który jest lekiem a nie suplementem ?to bym chętnie sobie taki sam kupiła.
Dotkass mnie uprzedził :) ja używam najczęściej 2 pierwszych z podanego linka :) warto wybierać te w otoczkach, bo łatwiej połknąć. Zresztą mamy tu na forum farmaceutkę to ona nam może weryfikować informacje :) z magnezem jest tak, że warto brać regularnie, wtedy można odczuc działanie.
 
Dotkass mnie uprzedził :) ja używam najczęściej 2 pierwszych z podanego linka :) warto wybierać te w otoczkach, bo łatwiej połknąć. Zresztą mamy tu na forum farmaceutkę to ona nam może weryfikować informacje :) z magnezem jest tak, że warto brać regularnie, wtedy można odczuc działanie.

Dokładnie, zreszta to co dobre dla jednej wcale nie musi być dobre dla drugiej

Mamy farmaceutke? Fajnie...ja tak jakby z branży- co prawda bardziej od strony sprzedażowej i bardziej suplementowej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ile bierzecie tego magnezu dziennie ? Ja mam okropne skurcze łydek i jaka rwę w pośladkach , najgorzej na noc się rozkręca i pomyślałam żeby wziasc na to może magnez . Mam Magne b6 . Pisałam do mojej lekarki ale cisza .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dokładnie, zreszta to co dobre dla jednej wcale nie musi być dobre dla drugiej

Mamy farmaceutke? Fajnie...ja tak jakby z branży- co prawda bardziej od strony sprzedażowej i bardziej suplementowej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Haha, no to ładnie, a ja tu robię taka antyreklamę suplementów :D ale to dlatego, że w Polsce nie ma uregulowanej sytuacji jeśli chodzi i przepisy i kontrole rynku suplementów, za to bardzo rozbudowana reklama. Ja jako zwykły konsument bardziej ufam dużym fabrykom, które obok leków produkują też suplementy i mają swoje mechanizmy kontroli i nowoczesna produkcję niż jakieś firmy krzak których mnoży się coraz więcej. suplementy też nieraz stosuje jeśli nie ma zarejestrowanego z tym składnikiem leku. Brałam np. Ovarin i jeszcze inny suplement z mioinozytolem. No i wiadomo, że w ciąży trzeba uważać na to co się łyka :) dlatego na wagę złota jest dziś mieć zaufanego farmaceutę, który prawdę powie i jeszcze zaoszczędzić pomoże ;)
 
Dotkas- ja jestem na l4 odkąd się dowiedziałam o ciąży. U nas nie da się pracować w ciąży, to ciężka fizyczna praca , a i na zmiany nocne,więc od razu wiedzieli,że już nie wrócę. Umowę mam do stycznia,więc pewnie przedłużą mi do lutego i będzie koniec.
 
Brałam np. Ovarin i jeszcze inny suplement z mioinozytolem. No i wiadomo, że w ciąży trzeba uważać na to co się łyka :) dlatego na wagę złota jest dziś mieć zaufanego farmaceutę, który prawdę powie i jeszcze zaoszczędzić pomoże ;)

Haha, No to wymieniłaś właśnie jeden z naszych cudownych suplementów [emoji16] i tu nie ma sarkazmu [emoji6]. My działamy na płaszczyźnie ginekologii, okulistyki i chirurgii.

Masz racje, zaufany farmaceuta to podstawa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1499959354-aaaaaa.jpeg
Jestem jeszcze malutkim trufelkiem,ale ja wierzę w jego siłę i bijące serduszko :) 173 uderzeń na minutę [emoji173]




Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dotkas- ja jestem na l4 odkąd się dowiedziałam o ciąży. U nas nie da się pracować w ciąży, to ciężka fizyczna praca , a i na zmiany nocne,więc od razu wiedzieli,że już nie wrócę. Umowę mam do stycznia,więc pewnie przedłużą mi do lutego i będzie koniec.

Oj tam koniec- dopiero początek [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry