reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Eee no tez sie zadranawiam :/ bo mnie oprocz bolu cycow i klucia czasem w brzuchu to nic nie dolega. No moze jedynie zerowe libido [emoji51]

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

Nad czym się zastanawiać? Ciesz się, że tak dobrze się czujesz, ja teraz czuję się ok i bez porównania z pierwszą ciążą i cieszę się. Cudownie móc w miarę normalnie żyć będąc w ciąży! I nawet nie myśl o tym co chodzi Ci po głowie w związku z Twoim dobrym samopoczuciem!!!!!! I mnie nie strasz... :pNasze maluszki poprostu są dla nas łaskawe:happy2:
 
reklama
Ja dziś zaczynam 3 miesiąc.
Co do objawów to: ból, swędzenie i powiększenie piersi, siatka żył na nich, czasami mdłości, odrzucenie od kawy, papierosów, alkoholu, smak na słodkie (zwykle nie jem słodkiego wcale), straszna męczliwość i ospałość (2kg na plusie!!!:baffled::frown::unsure:) I jestem strasznie bojowo nastawiona do wszystkiego, także bez kija nie podchodź ;)

Jesteśmy chyba na tym samym etapie, masz termin na 11.02?
 
Nad czym się zastanawiać? Ciesz się, że tak dobrze się czujesz, ja teraz czuję się ok i bez porównania z pierwszą ciążą i cieszę się. Cudownie móc w miarę normalnie żyć będąc w ciąży! I nawet nie myśl o tym co chodzi Ci po głowie w związku z Twoim dobrym samopoczuciem!!!!!! I mnie nie strasz... :pNasze maluszki poprostu są dla nas łaskawe:happy2:

Tak tez staram sie myslec :)

A chlopa to ja dzisiaj zamurduje. Pewnie uslyszycie o mnie w wieczornych woadomosciach [emoji36][emoji36][emoji36]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Ja nawet nie mam kogo mordować. Mój chłop za granicą. Ale pozarlismy się przed jego wyjazdem i tak sobie milczymy. Ciekawe jak długo.

f2w3skjodoy9dbya.png
 
Dziewczyny! Ale radość, moja mam nie będzie miała operacji, bo i za duże ryzyko i najprawdopodobniej jest jednak niepotrzebna. No cieszę się jak cholera :D a już jutro rano miała być operowana i zaczęłam się stresować, a tu taka niespodzianka :)
A co do naszych drugich połówek to mają przesrane. Ja też mam jakieś napady niezrównoważenia i szaleje bez powodu. Ale oczywiście w danym momencie jestem pewna, że powód mam, później sama nie wiem o co mi chodziło ;) straszne to, ale trudno, my mamy gorzej :) wczoraj to już jak Paraplu byłam pewna, że zostanę samotna matką, bo mam najwyraźniej nieudany egzemplarz męża. Cóż to była za rozpacz [emoji23]
 
reklama
Do góry