reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Pomijając to straszne wydarzenie, jaka jest metoda śledzenia "życia" zarodka/płodu. Nie chcę co tydzień chodzić na USG, czy jest sens nadal sprawdzać betę?
 
Pomijając to straszne wydarzenie, jaka jest metoda śledzenia "życia" zarodka/płodu. Nie chcę co tydzień chodzić na USG, czy jest sens nadal sprawdzać betę?
Jest takie urządzenie jak "detektor tętna płodu". Można kupić np na allegro i słuchać serduszka maluszka w domu, ale nie wiem czy to od początku ciąży można używać i już od razu będzie słychać. Nie wiem też czy warto inwestować w to urządzenie bo nigdy nie miałam:)
 
Jest takie urządzenie jak "detektor tętna płodu". Można kupić np na allegro i słuchać serduszka maluszka w domu, ale nie wiem czy to od początku ciąży można używać i już od razu będzie słychać. Nie wiem też czy warto inwestować w to urządzenie bo nigdy nie miałam:)

Ale to dopiero od 10 tygodnia, jeszcze muszę poczekać.
 
Hej. Dziewczyny wczoraj lekarz powiedzial mi zebym zrobila dzis bete i jak bede miec bete w granicy 1500 to bedzie ok a przed chwila otrzymalam winik i beta pieknie urosla 2354 to moj wynik.
Uffff az mi ulzylo
 
@serena22 nie ma zarodka. To juz 10tydzien i jest pusto. Bylam na IP dowiedzieć sie co i jak i w piatek ma 8 mam się wstawić na lyzeczkowanie.. Szybko sie nie zdecyduje na ciaze juz.. Mam biegajace prawie 20msc szczęście i zostane mama jednego dziecka poki co. Podjelam decyzje ze najpierw przedszkole dla malucha praca dla mnie i mooooze wtedy..

Trzymam za Was mocno kciuki.
 
@serena22 nie ma zarodka. To juz 10tydzien i jest pusto. Bylam na IP dowiedzieć sie co i jak i w piatek ma 8 mam się wstawić na lyzeczkowanie.. Szybko sie nie zdecyduje na ciaze juz.. Mam biegajace prawie 20msc szczęście i zostane mama jednego dziecka poki co. Podjelam decyzje ze najpierw przedszkole dla malucha praca dla mnie i mooooze wtedy..

Trzymam za Was mocno kciuki.
Dzidziuś sam zadecyduje, kiedy zawita do Was. Być może Cię predzej zaskoczy. Trzymaj się kochana!

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mysiaka kochana powodzenia i oby szybko wszystko minęło i ułożyło się jak chcesz !! Pyzunia śliczna beta to teraz ja się martwię dlaczego moja taka wysoka w porównaniu z twoja a wyprzedam Cię tylko o kilka dni [emoji30][emoji1305]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry