reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dziewczyny jestem w 7 tyg i 6d ciąży i nie biorę żadnego progesteronu od 22.06. Dzisiaj robiłam wynik i wyszło mi 162,800 ng/ml. Według laboratorium to norma na 3 trymestr. Miała któraś z was może tak? Zastanawiam się czy jest się czym martwić i bombardować do lekarza czy to nic takiego...
 
Mysiaka kochana powodzenia i oby szybko wszystko minęło i ułożyło się jak chcesz !! Pyzunia śliczna beta to teraz ja się martwię dlaczego moja taka wysoka w porównaniu z twoja a wyprzedam Cię tylko o kilka dni [emoji30][emoji1305]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A jaką masz bete? Jak bardzo wysoka to może bliźniaki [emoji16]
 
Dziewczyny jestem w 7 tyg i 6d ciąży i nie biorę żadnego progesteronu od 22.06. Dzisiaj robiłam wynik i wyszło mi 162,800 ng/ml. Według laboratorium to norma na 3 trymestr. Miała któraś z was może tak? Zastanawiam się czy jest się czym martwić i bombardować do lekarza czy to nic takiego...
A jaka masz podana normę dla pierwszego?
 
Jak ja bym chciała mieć czas na książki. Kupiłam sobie Greya i leży pół roku bo dziecko coś chce co 5 minut i nie mogę się skupić :)

Co do brzucha to rano nie ma tragedii ale wieczorem bebzun ogromny

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to rzeczywiście dużo. Jeśli miałaś już USG i nie masz żadnych torbieli to ja bym to jednak skonsultowała. Pewnie ciąży to nie szkodzi (niektóre kobiety biorą duże ilości progesteronu na podtrzymanie) ale warto zbadać przyczynę takiego poziomu.
 
reklama
Jest takie urządzenie jak "detektor tętna płodu". Można kupić np na allegro i słuchać serduszka maluszka w domu, ale nie wiem czy to od początku ciąży można używać i już od razu będzie słychać. Nie wiem też czy warto inwestować w to urządzenie bo nigdy nie miałam:)
Miałam to. Ale słychać dopiero gdzieś od 30 tygodnia

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

@mysiaka92 nie ma szans? Znam przypadki gdzie zarodek pojawił się w 9 tygodniu!
 
Do góry