reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Czy was tez dziewczyny kuszą ubranka ? Chyba za wcześnie ale sa tak piekne rzeczy ze napatrzec sie nie mozna ;)
 
reklama
Ja kupiłam jedne body... ale dlatego, że było z pandą ;) A my tak się śmiejemy, że nasz dzidziuś to będzie pandzia jak będzie mieć po mamie podkrążone oczy ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mavika nie musze wiekszych ale duzo wygodniej mi w sportowym staniku. Fiszbiny za bardzo uciskaja mi zoladek.

@monmon ogladalam w necie takie sliczne bodziaki dla dziewczynki. Jajku jakby chciala je moc juz kupowac [emoji7]








Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dla dziewczynki sa slodkie sukienusie i body, chociaz dla chlopcow tez niczego sobie ;) powiem wam ze za duzo ubranek uniwersalnych to nie robis ;)
 
Dziewczyny ja po wizycie wszystko ok, dzidzia 1cm ma USG godne z OM, nastepna wizyta 17 lipca , takze poki co sie ciesze :) standardowo lekarz kazal odpoczywac brac wiecej luteiny przez plamienia i zalozyl mi juz karte ciazy :p trzymam kciuki za reszte wizyt :)
 
Dziewczyny ja po wizycie wszystko ok, dzidzia 1cm ma USG godne z OM, nastepna wizyta 17 lipca , takze poki co sie ciesze :) standardowo lekarz kazal odpoczywac brac wiecej luteiny przez plamienia i zalozyl mi juz karte ciazy :p trzymam kciuki za reszte wizyt :)
Super ;) a termin na ktorego masz ?
 
Ooo herbatę z kopru mam bo synek pije czasami.. ;)
Ja sie waze w domu i ciagle waga 63-62 nic nie urosla jeszcze
Spróbuj z herbatą, ale tak jak dziewczyny pisały super działają suszone śliwki, a od siebie tez mam sprawdzony, niezawodny sposób. Chleb pełnoziarnisty żytni - taki z jakby posklejanych całych ziarenek, sprzedawany w takich prostokątnych kromkach. Działa po kilku dniach i trzeba oczywiście jeść codziennie, ale działa niezawodnie na każdego i jest bardzo zdrowy :) kiedyś jadłam tylko taki, teraz piekę sama więc już pieczywa raczej nie kupuje.
Ja niestety kilogram do przodu, ale to dlatego że bardzo dużo jem :) ale nadal ważę poniżej 50 kg, a od roku chciałam przytyć więc to nawet dobrze. Tylko mam nadzieję że zwolnienie tempo :D
Ja się dzisiaj gorzej czuje i mam do siebie żal, bo trochę się przemęczylam w pracy więc już chyba będę leżeć do wieczora za karę :)
Trzymam kciuki za wizyty i udanego popołudnia!
 
Dziewczyny pisze do was o porade, bo pierwszy raz bete robilam. Pomóżcie.
IMG_20170626_152037.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170626_152037.jpg
    IMG_20170626_152037.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 116
reklama
Dziewczyny pisze do was o porade, bo pierwszy raz bete robilam. Pomóżcie.
Zobacz załącznik 812316

Pasuje do 2-3, 3-4 :)
Wszystko okej, sliczna beta [emoji7]
A wiem, ze jestes jeszcze przed terminem malpy takze wszystko sie zgadza i 2-3 to Twoj przedzial.
W sumie to chyba nawet wyprzedzasz rozpiske, moze blizniaki beda? [emoji16]

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Ostatnia edycja:
Do góry