reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Tak, na czczo. Ostatni posilek minimum 8 godzin przed pobraniem krwi. Przynajmniej u mnie w labie tak jest.



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
A to pierwsze słyszę że na czczo. Przecież to hormon i na jego wynik jedzenie nie ma wplywu... Może bardziej chodzi o to żeby robić go rano? Mi nikt nigdy nie kazał być na czczo przy tym wyniku....

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
reklama
A to pierwsze słyszę że na czczo. Przecież to hormon i na jego wynik jedzenie nie ma wplywu... Może bardziej chodzi o to żeby robić go rano? Mi nikt nigdy nie kazał być na czczo przy tym wyniku....

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

A no widzisz, u mnie tlumacza, ze progesteron jest produkowany z cholesterolu i ze tluszcz ze sniadania moze falszywie zawyzyc wynik. Ile w tym prawdy to nie wiem bo sie nie znam :p przekazuje jedynie to co uslyszalam :)

Ale rozbieznosci z metodach mnie nie dziwia. Ile labow tyle procedor i metod. Jedni pozwalaja chodzic po krzywej cukrowej, inni nie. Jedne laby pozwalaja dodac cytryny, inne nie. Trzeba sie po najlepiej zapytac w konkretnym labie jak oni robia.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
A no widzisz, u mnie tlumacza, ze progesteron jest produkowany z cholesterolu i ze tluszcz ze sniadania moze falszywie zawyzyc wynik. Ile w tym prawdy to nie wiem bo sie nie znam [emoji14] przekazuje jedynie to co uslyszalam :)

Ale rozbieznosci z metodach mnie nie dziwia. Ile labow tyle procedor i metod. Jedni pozwalaja chodzic po krzywej cukrowej, inni nie. Jedne laby pozwalaja dodac cytryny, inne nie. Trzeba sie po najlepiej zapytac w konkretnym labie jak oni robia.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
A to faktycznie strasznie różne informacje mamy bo ja słyszałam że prog jest produkowany przez jajniki, ciałko żółte albo przez macice. zależy na jakim etapie cyklu... To ja juz sama nie wiem... [emoji5]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
A to faktycznie strasznie różne informacje mamy bo ja słyszałam że prog jest produkowany przez jajniki, ciałko żółte albo przez macice. zależy na jakim etapie cyklu... To ja juz sama nie wiem... [emoji5]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

No tak ale zeby ten progesteron wyprodukowac to potrzebujesz skladnikow, co nie? No i jednym z tych skladnikow jest cholesterol. I ze niby ten dodatkowy cholesterol ze sniadania brany jest do produkcji progesteronu i wychodzi wyzszy wynik niz na czczo.
Jak juz mowilam, ja sie na tym nie znam. Tak mi wytlumaczono w labie. Jak bede pamietac to sie gina zapytam o to i ciekawe co na to powie.



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
No tak ale zeby ten progesteron wyprodukowac to potrzebujesz skladnikow, co nie? No i jednym z tych skladnikow jest cholesterol. I ze niby ten dodatkowy cholesterol ze sniadania brany jest do produkcji progesteronu i wychodzi wyzszy wynik niz na czczo.
Jak juz mowilam, ja sie na tym nie znam. Tak mi wytlumaczono w labie. Jak bede pamietac to sie gina zapytam o to i ciekawe co na to powie.



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Wiesz ja nie mówię że nie masz racji tylko zdziwiła mnie ta informacja. Jeżeli faktycznie jest tak jak mówisz to wyjdzie na to że przez tyle lat robiłam źle badanie... Jak coś się dowiesz od gina to daj znać bo jestem bardzo ciekawa :)

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Wiesz ja nie mówię że nie masz racji tylko zdziwiła mnie ta informacja. Jeżeli faktycznie jest tak jak mówisz to wyjdzie na to że przez tyle lat robiłam źle badanie... Jak coś się dowiesz od gina to daj znać bo jestem bardzo ciekawa :)

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

Oki :) ale tez sie nie zdziwie jak kazdy gin bedzie mowil co innego [emoji23]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Do góry