reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Hej dziewczyny ja za godzine do lekarza ide trzymajcie kciuki :) dzis od rana na toalecie z wymiotami jestem ale w ogole nie mam mdlosci to normalne ?

Powodzenia [emoji1377]
Chodzi Ci o wymioty ale przy braku mdlosc czy ogolnie o brak mdlosci?




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Dziękujemy [emoji11]
Bylismy na usg i słyszeliśmy serducho! Mało zawałem nie skończyłam z emocji! [emoji3]
Termin mamy na 08.02 [emoji3]
A już tym razem podchodziłam strasznie zrezygnowana ale mój Mąż mnie przekonal żeby spróbować ostatni raz...

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
Gratulacje i brawo dla męża: )!
 
Witam się z Wami dzisiaj. Dziś dla nas sądny dzień, na 20 mamy wizytę u lekarza, powie nam co słuchać u naszego ziarenka ryżu, mam nadzieję, że rośnie zdrowo.
Jak z pierwszą wizytą u lekarza? Tata będzie mógł być obecny przy badaniu?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie maz wszedl razem ze mna i byl do konca.
 
Wrzucajcie zdjęcia z usg do wątku ze zdjęciami, potem łatwiej będzie do nich wrócić :)

Wy tez musicie kupić większe staniki? :O

Co do zaparć, to niestety i mnie dopadło :( W poprzedniej ciąży i po niej nie było żadnego problemu, a teraz masakra :(
 
reklama
Wrzucajcie zdjęcia z usg do wątku ze zdjęciami, potem łatwiej będzie do nich wrócić :)

Wy tez musicie kupić większe staniki? :O

Co do zaparć, to niestety i mnie dopadło :( W poprzedniej ciąży i po niej nie było żadnego problemu, a teraz masakra :(

Jest jakiś wątek ze zdjęciami?? chyba coś przegapiłam

Staniki pomału małe się robią, a już miałam miseczkę E to co będzie później? [emoji33]
 
Do góry