reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@Paraplu gratulacje mozesz odetchnac w koncu :)

Odetchnelam na 2 minuty :) teraz sie modle by na kolejnych wizytach bylo okej. Serducho dla mnie to zadna pewnosc :( poprzedni dzidzius mial serducho w 7tc a 10tc juz nie.
Takze stres jest nadal ale juz nie tak ogormny bo wiem, ze maluch jest tam gdzie byc powinien, rozmiar dobry i serducho juz nylo widac. Swietne wiadomosci jak na ten etap :)



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Gratulacje dla wszystkich mamusiek, ktore maja za soba wizyty :)
Powiem wam ze ja w pracy jakos funkcjonuje ale tylko zhem w domu obiad poloze się i mnie nie ma. Mogę spac i spac :)
 
@Paraplu wiem co czujesz mialam to samo.. Ta ciaza chyba do samego konca bedzie wielka niepewnoscia.. Ja ide w poniedzialek i tez nie wiem co mnie czeka mimo, ze setducho juz widzialam.. Ale trzeba sie cieszyc z tych malych sukcesow brac tylek w troki i byc twardym :)
 
Ja jadę na weekend właśnie. Jak wsiedlismy zaczął mnie kluc brzuch po lewej stronie i ciągle patrzę sobie w krok czy nie krwawie bo przyjaciolka mnie nastraszyla że za wcześnie na bóle :/ Ale zdrzemnelam się i przeszło.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry