reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Witam się i ja. Od poczatku Was czytam ale po moich przejściach boje się o ciążę. 2 poronienia potem ciąża i poród w 36 tc synio waga 1850 g(teraz 6 lat). Teraz juz byłam na 3 wizytach i ostatnio udało się wypatrzyc serduszko i usłyszeć tez, 5 mm szczęścia. To był pierwszy cykl z CLO i udało się . Teraz oby dotrwac do końca. Współczuję dziewczynom które niestety musiały się pożegnać. Trzymam kciuki za wszystkie z plamienia mi aby ustały i fasolki się ślicznie rozwijały.
Jeśli o objawy chodzi to ja i pryszcze i mdłości cały dzień i spała bym ciągle. Także pełną plejada. Cycuchy bolą śle mniej niż w poprzedniej ciąży.
 
Postarzalam sie o jakies 10 lat, pol godziny opoznienia [emoji33]

Babel ma 2,6mm, serducho bylo [emoji1377][emoji7][emoji173]
Jest na swoim miejscu [emoji173]

Gin sprawdzila mi prawa strone i wszystko okej. Powiedziala, ze najprawdopodobniej przez hormony mogl mi sie pojawic jakis pecherzyc czy cos w tym stylu i mogl peknac powodujac to klucie i bol.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Postarzalam sie o jakies 10 lat, pol godziny opoznienia [emoji33]

Babel ma 2,6mm, serducho bylo [emoji1377][emoji7][emoji173]
Jest na swoim miejscu [emoji173]

Gin sprawdzila mi prawa strone i wszystko okej. Powiedziala, ze najprawdopodobniej przez hormony mogl mi sie pojawic jakis pecherzyc czy cos w tym stylu i mogl peknac powodujac to klucie i bol.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ooo to dobry sprzet ma ginekolog pewnie.. Super wieści
 
Witam się i ja. Od poczatku Was czytam ale po moich przejściach boje się o ciążę. 2 poronienia potem ciąża i poród w 36 tc synio waga 1850 g(teraz 6 lat). Teraz juz byłam na 3 wizytach i ostatnio udało się wypatrzyc serduszko i usłyszeć tez, 5 mm szczęścia. To był pierwszy cykl z CLO i udało się . Teraz oby dotrwac do końca. Współczuję dziewczynom które niestety musiały się pożegnać. Trzymam kciuki za wszystkie z plamienia mi aby ustały i fasolki się ślicznie rozwijały.
Jeśli o objawy chodzi to ja i pryszcze i mdłości cały dzień i spała bym ciągle. Także pełną plejada. Cycuchy bolą śle mniej niż w poprzedniej ciąży.
Witamy ;) Na kiedy masz termin?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry