reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny czy już teraz ma to znaczenie na którym boku leżymy? Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do lewego bo zawsze spałam na prawym

Nie ma znaczenia. Ba, powinnas spac jak Ci wygodnie i zmieniac pozycje. Byl ten boom, ze na lewym boku trzeba spac a teraz sobie poczytaj jakie kwiatki z tego powychodzily - noworodki z asymetria i potrzeba rehabilitacji.
W brzuchu dzidzius potrzebuje stymulacji i zmian pozycjo, bez tego nie rozwija sie prawidlowo jego uklad nerwowy.
Spij jak Ci wygodnie.

Jedyne wskazanie to czestszego (a nie non stop) spania na lewym boku maja tylko kobiety w ciazy wieloraczej i to dopiero w zaawansowanej ciazy.

Zreszta nasz organizm glupi nie jest i daje znac, ze dana pozycja mu nie pasuje. Wtedy robi Ci sie niewygodnie i sama zmieniasz pozycje.
Mowi Ci to fizjoterapeuta (ja) i ginekolodzy znajacy aktualne wyniki badan tego durnego lezenia na lewym boku bez powodu.

Ja uwielbiam spac na brzuchu i do tej pory tak spie o ile cyce mi na to pozwalaja ;)
[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Tak, bedzie [emoji33]z kazda minuta jestem coraz bardziej przerazona [emoji33]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Będzie dobrze :) trzymam kciuki, mój pies też będzie trzymał jak tylko się obudzi [emoji12]
1498212175-aaaaaa.jpeg
 
I ja również trzymam kciuki.
A mi zachciało się pierogów ruskich, więc od rana miałam zajęcie. Mój mąż jest niezastąpiony w tym temacie,bo robi najlepsze ciasto, więc pomógł mi i zagniótł ciasto, dzięki temu szybciej mi poszło;-)
A teraz kładę się i leżę, pada deszcz więc pogoda idealna na wylegiwanie w łóżku.
 
Nie ma znaczenia. Ba, powinnas spac jak Ci wygodnie i zmieniac pozycje. Byl ten boom, ze na lewym boku trzeba spac a teraz sobie poczytaj jakie kwiatki z tego powychodzily - noworodki z asymetria i potrzeba rehabilitacji.
W brzuchu dzidzius potrzebuje stymulacji i zmian pozycjo, bez tego nie rozwija sie prawidlowo jego uklad nerwowy.
Spij jak Ci wygodnie.

Jedyne wskazanie to czestszego (a nie non stop) spania na lewym boku maja tylko kobiety w ciazy wieloraczej i to dopiero w zaawansowanej ciazy.

Zreszta nasz organizm glupi nie jest i daje znac, ze dana pozycja mu nie pasuje. Wtedy robi Ci sie niewygodnie i sama zmieniasz pozycje.
Mowi Ci to fizjoterapeuta (ja) i ginekolodzy znajacy aktualne wyniki badan tego durnego lezenia na lewym boku bez powodu.

Ja uwielbiam spac na brzuchu i do tej pory tak spie o ile cyce mi na to pozwalaja ;)
[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

Też jestem fizjo:)
 
reklama
Jestem w poczekalni i zaeaz zawalu dostane. Z nerwow dostalam wysokiego cisnienia, z wysokiego cisnienia dostalam bolu glowy [emoji31]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry