reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dla mnie to tutaj jest mega spokojnie [emoji12]
Mam watek gdzie dziennie jest po 200 postow [emoji23] to dopiero hardcore [emoji85]


Odwazylam sie zadzwonic do szpitala ale uwierzcie mi, rece mi sie ze stresu spocily i zaczely trzasc [emoji33]

Mam termin pierwszego USG, 4 lipca, bedzie to 7tc+5 [emoji33]

Dzisiaj 5tc+4 takze troche sie naczekam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja dziś miałam nudności nocne. Nie wiem, może coś mi zaszkodziło, bo bolała mnie żołądek. Jadłam karkówkę i szaszłyka z grilla i koktajl z truskawek od sąsiada z mlekiem kokosowym. Nie wiem co mogło mi nie podejść?
 
Trzeba czytać na bieżąco, inaczej nie ma szan, że się nadrobi :). Trzymam kciuki za Twoją jutrzejszą wizytę, jesteś kolejna, ktora ma jutro usg :).
Na bieżąco czasem się nie da :) w każdym razie postaram się :)

Dziewczyny Was też tak suszy?? Ja się napić nie mogę... a największą ochotę to mam na zimną colę z cytryną [emoji85]
 
Mnie suszy strasznie. Butle z woda zabieram wszędzie [emoji4] ale najlepiej smakuje zimna cola [emoji4]

Napisane na HTC U Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie to tutaj jest mega spokojnie [emoji12]
Mam watek gdzie dziennie jest po 200 postow [emoji23] to dopiero hardcore [emoji85]


Odwazylam sie zadzwonic do szpitala ale uwierzcie mi, rece mi sie ze stresu spocily i zaczely trzasc [emoji33]

Mam termin pierwszego USG, 4 lipca, bedzie to 7tc+5 [emoji33]

Dzisiaj 5tc+4 takze troche sie naczekam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana razem będziemy czekać na tą wizytę bo ja mam na 07 lipca. Chyba jajko zniose do tego czasu ☺ Mi w kalendarzu pokazuje że aktualnie jestem 5 tydzień 5 dzień więc idziemy równo ☺ W środę pójdę jeszcze do swojego doktora na dyżur do szpitala żeby skontrolować swoją torbiel na jajniku która niestety rośnie. Ale żeby usłyszeć serduszko pewnie będzie za wcześnie. Ech te początki są nie fajne.
 
reklama
Do góry