reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@olga_d zazdroszcze Ci tego spokoju. Ja mam straszne ataki paniki :/

@mavika co chwile mozna uslyszec o dziewczynach ze skierowaniem na zabieg a tu pach wszystko okej. Moze slaby sprzet albo pozna owulka. Dobrze, ze sprawdzaja przed samym zabiegiem.

@gosiunia:) kurcze, szkoda dziecka. Jak sie czuje? Zdrowia dla corci :)

@Sylviia przepiekna beta i gratuluje wspanialej wizyty :)

@Minia86 bo kto to wymyslil zeby trzeba bylo tyle w niewiedzy czekac :p nic dziwnego, ze szalu idzie dostac z zamartwiania sie. Oby tylko bylo wszystko cacy [emoji1377]

@Anifen jak wizyta?
Aaa juz widze fotke z USG. Gratuluje [emoji2]

@mysiaka92 a to pech z tym labem Twoim.

@monmon nie jestem przesadne i nie wierze w takie pierdoly :) kiedys ludzie nie mieli dostepu do nauki a mieli potrzebe wytlumaczenia pewnych zjawisk i tak powstaly przesady, legendy, itp.
Teraz mamy powszechny dostep do wiedzy i przesady to powinnien byc raczej jako folklor traktowany :)

@mama_zuzanki super, ze jest fasolina. To czekamy na serducho [emoji1377]

@martula1985 bardzo mi przykro, nawet nie umiem sobie wyobrazic jak Ci dzisiaj ciezko. Tulam.

@agaelb to ktory tydzien u Ciebie biedzie podczas wizyty?

Ja nie mam jeszcze terminu wizyty. U mnie dzisiaj 5tc+2, poczekam jeszcze kilka dni i zadzwonie zapytac sie o termin.





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :) ja już od 3.30 spać nie mogę... wczoraj przed snem najadłam się makaronu z sosem pomidorowym, bo miałam taką mega ochotę, po prostu się nażarłam... a o 3.30 obudził mnie głód [emoji85] miłego dnia Dziewczyny! :)
 
@gosiunia:) wspolczuje, ona sie meczy, Wy sie meczycie. Oby szybko przeszlo.

@martula1985 ja tak mialam jak plywalam na studiach [emoji23] a nie bylam w ciazy [emoji23]
Potrafilam obudzic sie o 3 i byc tak glodna, ze szlam do calodobowej budki z kababami [emoji23]

A u mnie jest teraz 5.26, koncze sniadanie i do pracy lece. Cale szczescie tylko 3 godziny :)

Milego dnia [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczynki :) jak się czujecie? Gratuluję pozytywnych wizyt :) też macie tak mokro? Sorki za bezpośrednie pytanie,ale ja już tak mam :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry