reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

Laseczki, czy któraś mogłaby mi łopatologicznie wytłumaczyć jak prawidłowo mierzyć temperaturę i co jaki wynik może mi mówić?
Czytam w necie ale jakoś tak chyba wolę jeszcze poznać opinie ekspertek😎
 
reklama
Kurde dziewczyny powiem Wam, że kciukasy bardzo się mi przydadzą. Bólu w ogóle się nie boję, ale na maksa stresuje mnie wynik. Czuję, że już jestem na skraju złych wiadomości i problemów do rozwiązania, już mi starczy :(
Trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze 💕💕 dawaj znać po jak tam 🤞🏻🤞🏻
 
Dziękuję dziewczyny , że mogłam się tutaj z wami poudzielac co prawda nie za aktywna byłam , ale wasze sytuacje , ,rady bardzo mi pomogły po stracie dziecka ❤️
Mam nadzieję, że szybko będziecie uciekać na mamusie🫶🏼🤞🏼 trzymam za was wszystkie niezmiernie mocno kciuki 🩷✊🏼 Dziękuję za każdy wątek z wami 🥹
 
Dziękuję dziewczyny , że mogłam się tutaj z wami poudzielac co prawda nie za aktywna byłam , ale wasze sytuacje , ,rady bardzo mi pomogły po stracie dziecka ❤️
Mam nadzieję, że szybko będziecie uciekać na mamusie🫶🏼🤞🏼 trzymam za was wszystkie niezmiernie mocno kciuki 🩷✊🏼 Dziękuję za każdy wątek z wami 🥹

Dziękujemy Kochana! Spokojnych 9 miesięcy, trzymam kciukasy za kropeczkę 🤞🏻❤️
 
Dziękuję dziewczyny , że mogłam się tutaj z wami poudzielac co prawda nie za aktywna byłam , ale wasze sytuacje , ,rady bardzo mi pomogły po stracie dziecka ❤️
Mam nadzieję, że szybko będziecie uciekać na mamusie🫶🏼🤞🏼 trzymam za was wszystkie niezmiernie mocno kciuki 🩷✊🏼 Dziękuję za każdy wątek z wami 🥹
Kochamy Cię 😍 i błagam, nie wracaj już 🙂 chyba, że po następne 😘
 
Zamknę Wam luty "moim dzieckiem" 😂😂😂 musicie przetrwać, bo jaram się tą zmianą jak nie wiem 😁

Jeszcze grzejnik po sezonie grzewczym i muszę się zastanowić co z ławką.... Może inny kolor🤔 bo kurcze...relikt przeszłości ale mega wygodny 😂
 

Załączniki

  • IMG_20240229_091122.jpg
    IMG_20240229_091122.jpg
    97,2 KB · Wyświetleń: 99
  • IMG_20240229_091021.jpg
    IMG_20240229_091021.jpg
    156,7 KB · Wyświetleń: 99
Zamknę Wam luty "moim dzieckiem" 😂😂😂 musicie przetrwać, bo jaram się tą zmianą jak nie wiem 😁

Jeszcze grzejnik po sezonie grzewczym i muszę się zastanowić co z ławką.... Może inny kolor🤔 bo kurcze...relikt przeszłości ale mega wygodny 😂
ławka świetna! Przemaluj na kolor stolika i obij jakimś fajnym mocniejszym beżem dla kontrastu to będziesz miała zestaw
 
reklama
ławka świetna! Przemaluj na kolor stolika i obij jakimś fajnym mocniejszym beżem dla kontrastu to będziesz miała zestaw
Chyba faktycznie pójdę w mocniejszy beż 🤔 z nogami zobaczę jak będzie wtedy wyglądać bo w szafkach kuchennych są czarne rączki i na meblach jest listwa ozdobna malowana na czarno, do tego czarne drzwi w całym domu (moją teściową ostro poniosło 😂)
 
Do góry