reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

Dzień dobry, jeszcze w lutym ;) ja nadal krwawie. Dzisiaj 7dc. Zapisałam.sie do giną na 8 marca, to będzie 14 dc. Może coś już mi.powie, albo chociaż powie jak na przyszłość się zapisać poprawnie na ten monitoring. Pogoda do bani, ja już żyje w stresie ze nie dojdzie do seksu wtedy kiedy trzeba będzie jeśli owu ( głupia ja , wiem) a jeszcze kumpela okazało się, że jest w kolejnej ciąży, i niby z zaskoczenia a się bardzo cieszy, bo chciała też mieć więcej dzieci. Więc wiecie życzę jej jak najlepiej, ale ja już od września się staram i dalej nic. Już taki dołek mnie dopadł,że nie będzie mi dane znów zajść i rodzic ;(
 
reklama
@amusedxxx dziękuję za prowadzenie wątku.
Dziś zatesuje jeszcze jak przyjdą testy, czekam, wczoraj było biało to wykończyłam resztki😉🙃🫠 sama pytam siebie jakim cudem.
A dziś żałuję, chociaż niczego się nie spodziewam. Może mnie coś dopada, najprawdopodobniej.
Ale wykress poszybowal oby zwiastowal dobre nowiny 🤞
 
Hej, ja co prawda dziś nie testowałam, ale 2 dni temu była biel. Wieczorem juz myślałam że dostaję okres, takie uczucie w brzuchu, więc myślę że dziś lub jutro dostanę.
 
Dziękuję @amusedxxx ! 💕 będę pamiętała ten wątek, bo w tym miesiącu zaczęłam się zaprzyjaźniać z 💉 🙈🥺
Już powoli dochodzę do wprawy 😂 jak boli podczas wbijania igły, to już wiem, że będzie krwiak 🙄 dzisiaj mnie tak zaczęło boleć i wbiłam gdzie indziej 😓 nie wiem, czy tak można, ale w tym złym miejscu już czuję małe zgrubienie i na pewno skończyłoby się krwiakiem 😔
Miłego dnia, trzymam kciuki za wszystkie testujące panie, bo ich jest duuuużo 🤞🏻
 
reklama
Do góry