reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

A my dzisiaj pojechaliśmy do maka... Tak za mną chodziły burgery. Mam też strasznie ochotę na piwko od jakichś dwóch tygodni, ale boję się bo biorę Acard a przy nim podobno nie można... 🫠🫠 Ale tak kusi nie wziąć w jeden wieczór i się napić... Czy coś się może stać jak ominę jedną tabletkę?
Whisky i białe wino mówią, że warto łyknąć tabletkę ok. godziny przed piciem 😉 Jak to znajomy kardiolog powiedział....żyć trzeba 🙂
 
reklama
To tylko ja tutaj taka dziwna że zawsze muszę przewertować internet zanim cokolwiek wezmę/wypiję kiedy biorę jakieś leki? 🤣🤣🤣

Ale o tym, że w żadnym wypadku nie można brać Ibuprofenu przy Acardzie to wiecie? 😁😁
Z ibupromem 2h przerwy, z paracetamolem ok. 4h przerwy 🙂
Paracetamol z alkoholem to zabójstwo dla wątroby 🙂 alkohol zapijany sokiem z grejpfruta (wyciskanym) daje bardzo wysokie prawdopodobieństwo zaliczenia "zgona" 🙂 i wiele innych ciekawych opcji
 
To tylko ja tutaj taka dziwna że zawsze muszę przewertować internet zanim cokolwiek wezmę/wypiję kiedy biorę jakieś leki? 🤣🤣🤣

Ale o tym, że w żadnym wypadku nie można brać Ibuprofenu przy Acardzie to wiecie? 😁😁
Ja zazwyczaj czytam 🙈 jak biorę suple, to czytam czego z czym nie łączyć 😝
Kurde, weszłam na stronę ikei i wpadłam w wir zakupów 🙈 stary mnie przechrzci 😂
 
Z ibupromem 2h przerwy, z paracetamolem ok. 4h przerwy 🙂
Paracetamol z alkoholem to zabójstwo dla wątroby 🙂 alkohol zapijany sokiem z grejpfruta (wyciskanym) daje bardzo wysokie prawdopodobieństwo zaliczenia "zgona" 🙂 i wiele innych ciekawych opcji
Jak był człowiek młody to wódkę przepijał piwem, jak starszy to sokiem z grejpfruta. A potem się dowiedział, że tak nie powinno się robić i zostało samo piwko😆
 
Hm, mi by do głowy nie przyszło, żeby nie pić alkoholu, jak się bierze acard 🤔 w sumie nie zastanawiałam się nad tym
jest na ulotce zapisane, żeby nie łączyć. Ale z tego, co wiem w kontekście antybiotyków od mojej przyjaciółki ginekolożki to jedyne co alko robi antybiotykom to obniża ich działanie, wiec mysle, ze tu może być podobnie. Ale nie wiem 😅
 
reklama
Do góry