reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

reklama
14.02 rano robilam Owu Test i byl +. Poniej od popoludnia do popoludnia 15.02 poobolewal mnie lewy jajnik (znowu lewy). 14.02 nie udalo sie przytulanie - oboje wróciliśmy pozno po pracy i zmeczeni, probowalismy ale nie wyszlo. 15.02 rano udalo sie :). Aktualnie okres przypada na 1.03. Wczoraj rano robilam test C ale negatywny (9DPO). mogloby byc za wcześnie:( moje badania wszytskie sa w pozadku i owulacja przebiega, partner w trakcie badan. 5 cykl staran. 35 lat :/
Jesteśmy na tym samym etapie, ja też chyba 9 dni po, ból piersi, a teraz boli mnie brzuch jak na @ ... niestety symptomy świetnie wpasowują się w nadchodzący @ też 1.03.😶
 
Ostatnia edycja:
To tylko ja tutaj taka dziwna że zawsze muszę przewertować internet zanim cokolwiek wezmę/wypiję kiedy biorę jakieś leki? 🤣🤣🤣

Ale o tym, że w żadnym wypadku nie można brać Ibuprofenu przy Acardzie to wiecie? 😁😁
Witam w klubie, ja też zawsze szukam i sprawdzam co można przy konkretnych lekach a co nie :D
 
Kurde powiem Wam, ze mam na jutro pinka, miałam iść na progesteron. A jakoś tak nie mam chęci ani na jedno ani na drugie. Tak jak Monia tez czuje wewnętrzny spokój, tylko niestety z myślą że przecież i tak się nie udało 😅
A ja znowu mam rozdwojenie jaźni przez 5 minut myslę, to wreszcie, nareszcie ten cykl, a kolejne 5, że skończy się jak zawsze okresem 😂😆
 
Ostatnia edycja:
Ja nie pamiętam czy mi się cykle z ciążą czymś różniły od innych poza brakiem okresu.

U mnie też wiosennie. Martwię się co z roślinkami jak ziemia pierdolnie z znienacka.
Zobacz załącznik 1614422
Podobno już ma nie być zimy :) Dziś mój mąż sprawdzał pogodę długoterminową i w centralnej Polsce ma być najniżej 2-3 stopnie :)
14.02 rano robilam Owu Test i byl +. Poniej od popoludnia do popoludnia 15.02 poobolewal mnie lewy jajnik (znowu lewy). 14.02 nie udalo sie przytulanie - oboje wróciliśmy pozno po pracy i zmeczeni, probowalismy ale nie wyszlo. 15.02 rano udalo sie :). Aktualnie okres przypada na 1.03. Wczoraj rano robilam test C ale negatywny (9DPO). mogloby byc za wcześnie:( moje badania wszytskie sa w pozadku i owulacja przebiega, partner w trakcie badan. 5 cykl staran. 35 lat :/
Cześć, zadomów się, ale nie na długo ;) 5 cykli to jeszcze nie tak długo, n pewno wkrótce się uda :)
A ja mam w lodowce zimne prosecco i tez bym się napiła z chęcią.. tylko tak mnie cały czas gardło boli, ze chyba bym nie przełknęła bo nie dość ze zimne to jeszcze bąbelki 😒
Mnie też :/ Byłam w sb u lekarz i powiedział, ze przed negatywnym testem to jedynie mi może L4 zaproponować, więc się męczę dalej....
 
reklama
Do góry