reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

To odbyło się tak, że sprawdziła stan pochwy czy jak? Ja będe wytedy w 5 dc , na ogół w 4 dni max koniec okresu a w piąty dzien ewentualnie mocz zabarwiony, ale z moim szczęściem🫣
Tak, bo przy drożności sono hsg i tak zakładała mi wziernik więc zanim rozrobila preparat i założyła pozostałe narzędzia to poogladala pochwę i chyba takim patyczkiem sprawdziła wydzielinę.
 
reklama
Tak, bo przy drożności sono hsg i tak zakładała mi wziernik więc zanim rozrobila preparat i założyła pozostałe narzędzia to poogladala pochwę i chyba takim patyczkiem sprawdziła wydzielinę.
Dziękuję za info, teraz tylko się modlić , żeby okres do niedzieli nie trwał.
Jak się czujesz fizycznie?
Bo psychicznie wolę nie pytać .
 
Aaa no właśnie @Mademoiselle_Nika mnie namówiła, nie ma już co odkładać tego na kolejny miesiąc :) A w międzyczasie wyszło pospolite ruszenie BabyBoom :D powinni nam dać jakieś kody z tego testdna większe, bo im napędzamy biznes :D
Mnie namówiła @Avy 😁 badajmy się nie zaszkodzi, a może pomóc!
 
To odbyło się tak, że sprawdziła stan pochwy czy jak? Ja będe wytedy w 5 dc , na ogół w 4 dni max koniec okresu a w piąty dzien ewentualnie mocz zabarwiony, ale z moim szczęściem🫣
U mnie zaglądała przez wziernik. Zauważyła dosłownie jedna nitkę zabarwionego śluzu, ale stwierdziła, że możemy robić, bo oprócz tego jest czysto.
Kciuki, żeby tym razem już nie było pod górkę!! 🤞
 
Dzięki dajesz nadzieję, doskonale pamiętam Twoje obawy i chęć zamknięcia się w jakiejś kuli... ja po prostu chce wiedzieć na czym stoje a od poł roku co chwile coś się dzieje..
Trzymam mocno kciuki za to żeby tym razem udało ci się zrobić badanie :) nie martw się na zapas, ja z tym mikro plamieniem szłam na drożność z myślą że z moim szczęściem pewnie mnie to wykluczy kolejny raz ale udało się zrobić. Co prawda później poziom przysługującego pecha w zyciuy mi się wyrównał z nawiązką ale cóż poradzić...
Nie wiem czy będziesz mieć znieczulenie ale jeśli nie to wypij sobie przed badaniem jakieś proszki, samo badanie było do zniesienia ale tabletki zawsze dodatkowo złagodzą dyskomfort :)
 
U mnie zaglądała przez wziernik. Zauważyła dosłownie jedna nitkę zabarwionego śluzu, ale stwierdziła, że możemy robić, bo oprócz tego jest czysto.
Kciuki, żeby tym razem już nie było pod górkę!! 🤞
Dzięki💜 teraz wszystko w rekach okresu🤣 jak bedzie jak zawsze, to ok, ale znam "swoje" szczęście, dlatego nie nastawiam się🙄😂 poczekam do niedzieli i wtedy napiszę co i jak😅
 
Trzymam mocno kciuki za to żeby tym razem udało ci się zrobić badanie :) nie martw się na zapas, ja z tym mikro plamieniem szłam na drożność z myślą że z moim szczęściem pewnie mnie to wykluczy kolejny raz ale udało się zrobić. Co prawda później poziom przysługującego pecha w zyciuy mi się wyrównał z nawiązką ale cóż poradzić...
Nie wiem czy będziesz mieć znieczulenie ale jeśli nie to wypij sobie przed badaniem jakieś proszki, samo badanie było do zniesienia ale tabletki zawsze dodatkowo złagodzą dyskomfort :)
Dzięki za rady, kochana jesteś💜
 
Dziękuję za info, teraz tylko się modlić , żeby okres do niedzieli nie trwał.
Jak się czujesz fizycznie?
Bo psychicznie wolę nie pytać .
Będzie dobrze w końcu musi Ci się udać 🤞🤞🤞

Dziś byłam pierwszy dzień w pracy i wszystko by było ok jedynie słabo zrosły się rany jak na te 2 tygodnie od zabiegu. Mam teraz ściągnięte szwy i naklejone takie stripy żeby wzmocnić te miejsca. Trochę wygodniej jest niż ze szwami ale znowu bardziej pobolewa mnie brzuch w tych miejscach.
Psychicznie to mam jedną wielką huśtawkę. Raz myślę, że już moglibyśmy się starać ponownie gdyby nie zalecenia, a za 20 min myślę żeby całkiem zrezygnować z dalszych starań i łapie dołek myśląc o tym co się wydarzyło i co by było gdyby. I tak w kółko.
 
reklama
Będzie dobrze w końcu musi Ci się udać 🤞🤞🤞

Dziś byłam pierwszy dzień w pracy i wszystko by było ok jedynie słabo zrosły się rany jak na te 2 tygodnie od zabiegu. Mam teraz ściągnięte szwy i naklejone takie stripy żeby wzmocnić te miejsca. Trochę wygodniej jest niż ze szwami ale znowu bardziej pobolewa mnie brzuch w tych miejscach.
Psychicznie to mam jedną wielką huśtawkę. Raz myślę, że już moglibyśmy się starać ponownie gdyby nie zalecenia, a za 20 min myślę żeby całkiem zrezygnować z dalszych starań i łapie dołek myśląc o tym co się wydarzyło i co by było gdyby. I tak w kółko.
Zapewne rany fizyczne zagoją się szybciej. Nie przeżyłam tego co Ty , więc nie zamierzam mówić, że rozumiem jak jest Ci przykro- bo nie rozmiem. Ze swojej perspektywy moge powiedzieć, że bardzo Ci kibicowałam i czułam radość jak udalo Ci sie zaraz po drożności, skonczylo się to fatalnie, ale mam nadzieję , że już niebawem dojdziesz do siebie. W dalszym ciagu trzymam za ciebie kciuki, i wiem, że jesteś silna i dasz radę!
 
Ostatnia edycja:
Do góry