reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

Małżu dzisiaj wyszedł bardzo niezadowolony z gabinetu. Lekarz go wziął mocno w obroty i nawet usg transrektalne zrobił 😁 do tego jajka, nerki. Wszystko git. Ten z kolei zalecił fertilman plus, już kupiłam od razu na trzy miesiące bo mąż już ma dosyć łykania milionów tabletek 😅 i zapisał tamofixen. Za trzy miesiące znowu badania hormonów, nasienia, posiew i zobaczymy. Wtedy już pewnie będziemy do kliniki chodzić i szykować się na IUI wiec badania i tak się przydadzą 😊
No i legancko!
 
reklama
Tak, dokładnie ten. Niestety na konsultację trzeba się umawiać samemu i najblizszy termin dla mnie jest za tydzień także weź pod uwagę że kilka dni będziesz musiała na to poczekać
ja sobie wezmę bez konsultacji, bo kupuje sobie na tak zwane zaś :D i mam nadzieje, ze jednak nic tam nie wyjdzie. A jak jednak wyjdzie to się wtedy będę jakoś organizować z genetykiem i wtedy pewnie sobie zrobię więcej badań od razu, takich jak te KIRy np.

A czy oznaczałaś te białka S i C również?
 
Gdyby sie mimo wszystko nie udało, to w kolejną niedziele bedzie 12 dc , ale chciałabym już mieć to za sobą, co już dawno powinno mieć miejsce.
Rozumiem :) trzymam kciuki żeby się udało w najbliższą niedzielę. I niech Babki na recepcji przypomną lekarzowi żeby zabrał sprzęt!
P.S - niech ktoś w końcu stworzy jakieś suple podnoszące poziom cierpliwości w organizmie 🤡 Żarłabym do każdego posiłku :D
 
Małżu dzisiaj wyszedł bardzo niezadowolony z gabinetu. Lekarz go wziął mocno w obroty i nawet usg transrektalne zrobił 😁 do tego jajka, nerki. Wszystko git. Ten z kolei zalecił fertilman plus, już kupiłam od razu na trzy miesiące bo mąż już ma dosyć łykania milionów tabletek 😅 i zapisał tamofixen. Za trzy miesiące znowu badania hormonów, nasienia, posiew i zobaczymy. Wtedy już pewnie będziemy do kliniki chodzić i szykować się na IUI wiec badania i tak się przydadzą 😊
Mam nadzieję, że to pomoże🤞 mój też zadowolony nie był jak mu lekarz ' zrobił "Wszystko " 🤣 Ale koniec koncow wyszedl zadowolony z wizyty, cieszył się że przeżył i że jest"po"🙄😅
 
Rozumiem :) trzymam kciuki żeby się udało w najbliższą niedzielę. I niech Babki na recepcji przypomną lekarzowi żeby zabrał sprzęt!
P.S - niech ktoś w końcu stworzy jakieś suple podnoszące poziom cierpliwości w organizmie 🤡 Żarłabym do każdego posiłku :D
Dzisiaj do babek gadalam jakby byly uposledzone na co przyjezdzam ... nawet zapytaly o wymazy i cytologie, wiec jest szansa ze po pol roku staran o droznosc wypali!!😆
 
reklama
Do góry