reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Też mam te z one step[emoji6]i owulacyjne Też mam z tej firmy. I jeszcze z dwóch innych firm mam ciążowe i owulacyjne[emoji1787][emoji28]
A ja dzisiaj zaszalałam i zamówiłam 10 testów ciążowych [emoji23][emoji28] mam nadzieje, że będę okej. Używała któraś z was z One Step paskowych? Coś czuje ze w miesiąc je zużyje [emoji1787] nie ważne ile bym miała to robiłabym codziennie albo nawet 2x dziennie [emoji23][emoji23] tak dla samej siebie. Chyba z nudów mi odbija [emoji23]
 
reklama
A jestem ciekawa jakbyś podświetliła test przed jego zrobieniem to czy też by bylo widać tą kreskę
za drugim razem tak zrobiłam i nie było widać przed zrobieniem testu ta struktura tego białego paska wydaje się grubsza niż po wprowadzeniu moczu , dlatego tak może też być. Chyba że testy pink tak mają że pod swiatlo ta II kreska przebija.
 
A ja dzisiaj zaszalałam i zamówiłam 10 testów ciążowych 😂😅 mam nadzieje, że będę okej. Używała któraś z was z One Step paskowych? Coś czuje ze w miesiąc je zużyje 🤣 nie ważne ile bym miała to robiłabym codziennie albo nawet 2x dziennie 😂😂 tak dla samej siebie. Chyba z nudów mi odbija 😂
to jest uzależniające ;p
 
Ja to napisałam bardziej żebyś się nie denerwowała, że mogłaś zaszkodzić [emoji6][emoji6][emoji6]
Nie, ja nie z tym co nie piją już od owulacji. Przepraszam dziewczyny jeśli któraś poczuje się urażona. Wiele z nas dowiaduje się o ciąży po terminie @ a do tego czasu pije i nic się nie dzieje. Nie można popadać w paranoje. Co nie zmienia faktu że ja przestawiam się powoli na wino bezalkoholowe
 
Chyba tak jest że mężczyźni nie mają takiego parcia na dziecko. Chyba że są wyjątki🙂 mój też by już chciał ale inicjatywa wyszła ode mnie
 
U Nas za to inicjatywa wyszła od męża [emoji38]
Pilnuje nawet żebym na monitoring szła [emoji23]i nawet regularnego sexu[emoji28][emoji1787][emoji28]
No ale Ja oczywiście też już się strasznie nakręciłam[emoji39][emoji39][emoji39]
Chyba tak jest że mężczyźni nie mają takiego parcia na dziecko. Chyba że są wyjątki[emoji846] mój też by już chciał ale inicjatywa wyszła ode mnie
 
U Nas za to inicjatywa wyszła od męża [emoji38]
Pilnuje nawet żebym na monitoring szła [emoji23]i nawet regularnego sexu[emoji28][emoji1787][emoji28]
No ale Ja oczywiście też już się strasznie nakręciłam[emoji39][emoji39][emoji39]
U mnie podobnie. Partner zaczął. A teraz się już wkręciłam 😂
 
reklama
Cześć dziewczyny tydzień temu robiła test na owulację i wyszedł pozytywny. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, bo już nie mogłam wytrzymać i pod światło tylko w telefonie wyszła II kreska. Słabo tutaj widać czy myślicie, dziewczyny że to ciąża?
Zobacz załącznik 1235330
Obawiam się że po podświetleniu widać gdzie fabryczne naniesiona jest ta kreska testowa. 7 dni po owulacji dochodzi dopiero do zagnieżdżania.
 
Do góry