reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Nie wiem czy to jest dobry pomysł z tym podświetleniem. Może to być po prostu linia testowa. Tydzień od testu owulacyjnego to według Mnie zdecydowanie za szybko by była już ciąża
Cześć dziewczyny tydzień temu robiła test na owulację i wyszedł pozytywny. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, bo już nie mogłam wytrzymać i pod światło tylko w telefonie wyszła II kreska. Słabo tutaj widać czy myślicie, dziewczyny że to ciąża?
Zobacz załącznik 1235330
 
Cześć dziewczyny tydzień temu robiła test na owulację i wyszedł pozytywny. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, bo już nie mogłam wytrzymać i pod światło tylko w telefonie wyszła II kreska. Słabo tutaj widać czy myślicie, dziewczyny że to ciąża?
Zobacz załącznik 1235330
Robiłam taki sam test i nie przyszło mi do głowy żeby tak zrobić. Trudno powiedzieć czy to pozytywny powtórz za kilka dni. A ile jesteś przed @?
 
Cześć dziewczyny tydzień temu robiła test na owulację i wyszedł pozytywny. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, bo już nie mogłam wytrzymać i pod światło tylko w telefonie wyszła II kreska. Słabo tutaj widać czy myślicie, dziewczyny że to ciąża?
Zobacz załącznik 1235330
Wydaje mi się, że można być pewnym wyniku tylko wtedy gdy kreskę widać gołym okiem bez zmiany kontrastu na zdjęciu,podświetlania itd😊 wstaw zdjęcie bez podświetlenia i powtórz test koniecznie za kilka dni 😊
 
reklama
Termin @11 luty. Wiem że wcześnie ale nie mogłam się powstrzymać i chyba popełniłam błąd bo bardzo się zawiodłam😥 tak bardzo bym chciała już zobaczyć II kreseczki.
Masz jeszcze czas, ja w pierwszej ciąży zrobiłam 6 testów i nic . Dopiero kilka dni po spodziewanej miesiączce wyszły dwie grube krechy ;-) trzymam kciuki
 
Do góry