reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Napewno urośnie odpowiedni[emoji16][emoji16][emoji16]i będzie z niego piękna dzidzia[emoji39][emoji39][emoji39][emoji39]
Zobaczymy jaki duży urosnie ale myślę że w 1 cyklu z clo to raczej chce spróbować bez zastrzyka, no nie wiem zobaczymy co tam uroslo [emoji28]
Super! Kurna też musiałabym coś na szydełku zrobić dla Moich psiaków [emoji16]

Taak :D a różnie, narazie robię na zmianę króliki z ubrankami dla pieska :) Zobacz załącznik 1235609
Zobacz załącznik 1235608
 
Mnie od wczoraj piersi bolą jakby miały odpaść [emoji25] do tego brzuch wzdęty, a moje jajniki bolą jakby miały zaraz eksplodować. Pewnie Mi się Torbiel utworzyła z tego jajeczka. Chyba przejadę się do gina w przyszłym tygodniu.
 
Taka maskotka moja mała [emoji7]

Oo też koleżanka od szydełka, pochwal się co robisz :)
Chusty, sweterki, maskotki w sumie to wszystko co Mi przyjdzie na myśl to co Mi się spodoba to robię. To takie przykłady [emoji6]
FB_IMG_1612104275536.jpeg
FB_IMG_1612104295430.jpeg
FB_IMG_1612104288291.jpeg
FB_IMG_1612720058058.jpeg
 
Napewno urośnie odpowiedni[emoji16][emoji16][emoji16]i będzie z niego piękna dzidzia[emoji39][emoji39][emoji39][emoji39]Super! Kurna też musiałabym coś na szydełku zrobić dla Moich psiaków [emoji16]
Zgaga się pojawiła, a to byl moj objaw przy ostatnich plodych, jest dobrze wiec ma razie jestem dobrej myśli ze w ogóle coś ruszyło 😂😁
Chusty, sweterki, maskotki w sumie to wszystko co Mi przyjdzie na myśl to co Mi się spodoba to robię. To takie przykłady [emoji6]Zobacz załącznik 1235629Zobacz załącznik 1235630Zobacz załącznik 1235631Zobacz załącznik 1235632
Piękności ❤ jak zajdę to chce takie ❤
 
reklama
Ja do testowania to mam jeszcze kawał czasu haha.. Szkoda, że to nie można tak odrazu wiedzieć [emoji81]
Mój kupił jakieś witaminy dla facetów (nie chce mi zdradzić nazwy[emoji3166]) pokazał tylko skład w telefonie i widziałam, że ma mace w składzie. Przez weekend był napalony, że szok[emoji81] i jeszcze dziś z tekstem: szkoda, że kwarantanny nie mamy to byśmy ciągle w łóżku leżeli i działali [emoji1787][emoji1787] chyba faktycznie ta maca działa cuda [emoji81]
 
Do góry