reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Ja zamówiłam maca w przyszłym tygodniu ma być. Mojemu to wystarczyła yerba mate i aż uwierzyć nie mogę jak na niego zadziałała. Ale przy regularnym piciu oczywiście. Jeny to jak Mu jeszcze dołożę maca to ciekawe co z tego wyjdzie[emoji28][emoji28][emoji28]

Ja do testowania to mam jeszcze kawał czasu haha.. Szkoda, że to nie można tak odrazu wiedzieć [emoji81]
Mój kupił jakieś witaminy dla facetów (nie chce mi zdradzić nazwy[emoji3166]) pokazał tylko skład w telefonie i widziałam, że ma mace w składzie. Przez weekend był napalony, że szok[emoji81] i jeszcze dziś z tekstem: szkoda, że kwarantanny nie mamy to byśmy ciągle w łóżku leżeli i działali [emoji1787][emoji1787] chyba faktycznie ta maca działa cuda [emoji81]
 
Ja zamówiłam maca w przyszłym tygodniu ma być. Mojemu to wystarczyła yerba mate i aż uwierzyć nie mogę jak na niego zadziałała. Ale przy regularnym piciu oczywiście. Jeny to jak Mu jeszcze dołożę maca to ciekawe co z tego wyjdzie[emoji28][emoji28][emoji28]
A czy Twój mąż parzy Yerbe tak jak na instrukcji? My pijemy od wczoraj ale taką cienką, bo jak zasypiałam tyle co w instrukcji to nie dało się wypić. Także parzymy po 2łyżeczki. Maca weszła dzisiaj dodtałam mu do posiłku. Idzie na noc do pracy ciekawe czy się zczai że ma coś dosypanie 😁 sobie wyspałam do jogurtu na rano 😁 napisz proszę jaką pijecie Yerbe bo martwię się że nasze cienkie pomimo tego że pijemy kilka dziennie bo uwielbiamy herbatę, to nie do dazą efektu 😔
 
Na początku też piliśmy takie słabe. Dopiero chyba po tygodniu zaczęliśmy coraz więcej sypać. Teraz pijemy już z 3 nawet i 4 czubatych łyżek [emoji39] Ja na słodko z miodem i cytryną, Mój mąż bez dodatków. My kupujemy Rosamonte Despalada. Zaczynaliśmy od Rosamonte Suave ona jest słabsza(zawiera więcej patyków)
A czy Twój mąż parzy Yerbe tak jak na instrukcji? My pijemy od wczoraj ale taką cienką, bo jak zasypiałam tyle co w instrukcji to nie dało się wypić. Także parzymy po 2łyżeczki. Maca weszła dzisiaj dodtałam mu do posiłku. Idzie na noc do pracy ciekawe czy się zczai że ma coś dosypanie [emoji16] sobie wyspałam do jogurtu na rano [emoji16] napisz proszę jaką pijecie Yerbe bo martwię się że nasze cienkie pomimo tego że pijemy kilka dziennie bo uwielbiamy herbatę, to nie do dazą efektu [emoji17]
 
Witam dziewczyny ten cykl u mnie zwariował i w ogóle jakoś dziwnie 😛 cykle mam 31-33 dniowe więc testowanie zaczynałam około 12 dnia bo owu była koło 16-17. W tym cyklu 13 dzień a tu taki pozytyw że masakra ciemny w cholerę. Dzisiaj mam 16 dc i dalej kreska testowa mega ciemna. Z racji iż moje przyległości się zmagały z zatokami to przytulalismy się raz tylko. Poza tym tarczyca mi się rozjechała trochę znowu... Któraś z was miała takie przesunięcia ? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć że 5 dni po końcu miesiączki miałam już owu. Chyba pójdę zrobić w przyszłym cyklu panel hormonalny. Miałam iść na monitoring owulacji ale teraz to sobie chyba daruję i jeśli nie zobaczę 2 kresek to zrobię to w następnym cyklu.
 
Dzień dobry wszystkimi😊melduje się w poniedziałek z białym jak wizir testem🤪. Ciazy brak, dolegliwości brak tak wiec czekam na 🙈. Może kolejny miesiąc będzie lepszy. @ szklana29 ogromne gratulacje, piękny ten wczorajszy test 😍😍. Spokojnej i nudnej ciąży☺️
A tak z przyziemnych spraw to W tym tygodniu żyje tłustym czwartkiem😂😂
 
reklama
Dzień Dobry [emoji4] nowy tydzień, nowe szanse - wszystkim, którzy dziś testują życzę [emoji3498]
Ja z rana już zaliczyłam 3km marsz do pracy w zaspach [emoji3063] u Was też tyle śniegu na sypało? [emoji4]
IMG_20210208_070511-01.jpeg
 
Do góry