reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LUTOWE DZIECIACZKI :))) i gratulacje dla mamuś!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Wielgachne gratulacje lil kate !!!!
Zdrówka dla Martynki !!!

A jednak nie za długo musiałaś czekać!! :tak:
 
Witajcie.Termin mam na koniec lutego,ale przez moje problemy z sercem już jutro będę na patologii ciąży i najprawdopodobniej w środę lub czwartek bedę miała cesarskie cięcie.Lekarz nie wierzył,że dotrzymam do lutego i sądził że urodzę w styczniu ponieważ moja szyjka już w styczniu była skrócona no a teraz mam już rozwarcie.Cieszę się ,że doczekałam do 38 tygodnia ciąży.Z badań usg wynika że będzie to dziewczynka.Jak wrócimy ze szpitala do domciu to zapewne dam Wam znać.Pozdrawiam przyszłe mamy.
 
witaj margeritta75 !! czekamy na wieści o dzidziusiu!! powodzenia!!
 
Witaj Margeritta75. Pomyslnego rozwiazania. Ciesze sie bardzo ze dotrwalas do 38 tygodnia. Zycze zdrowego Dzidziusia.:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Ha!
Jeszcze jeden dzidziolek dzisiaj nam przybywa! :-D :-D :-D
Wyobraźcie sobie że nasza madzia24 ledwo poszła na porodówkę, a juz ma swoje szczęście u boku! Ależ jej to ekspresowo poszło!!! Pozazdrościć :tak:

"O 15 przywitała się ze światem Weronika. 4070 (pulpecik) i 59cm długa"

GRATULUJĘ Madziu, dobra robota!!! :tak: :-D :tak:
 
reklama
Strasznie szybko przybywacie MALUCHY!!! :tak: Życzę Wam zdrówka i rośnijcie szybciutko, oraz GRATULACJE dla Waszych Mam !!! :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry