reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

LUTOWE DZIECIACZKI :))) i gratulacje dla mamuś!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja przekazuję jeszcze OGROMNE GRATULACJE dla madzi24 od lil kate :happy: :tak: Ich córeczki będą miały urodzinki w tym samym dniu... fajowo :-D
 
reklama
GRATULACJE dla LUTOWYCH MAM ich DZIECIACZKÓW i TATUSIÓW tych dzieciaczków...
Niedawno był grudzień... a już Lutówki się sypią... ale ten czas leci... jak to szybko leci... a moja Nat jutro kończy dwa miesiące!!!
 
GRAATUULUUJEE!
Kochane dziewczyny!!! Rozdwajacie sie w tempie ekspresowym!!!!!!!
Dobrze ze z Wami ok i z dziecmi ok!!!!!!!!!
Wielkie Buziaki!!!!!!
Jestem po prostu wzruszona!!!!
I podekscytowana!!!!!!
:-D
Moj Luby tez!
 
Gratulacje Dla Madzi24 Dzielna Dziewczyna Z Ciebie!!!!!!!!!!!!
A jednak dziewczynka! to sie pewnie cieszysz wszystkie dzieci juz w domu !
Jestem ciekawa jak Patryk na to ze ma siostre?
 
Madzia24 gartuluje!!!A corcia niezły klocek!:-D :-D :-D
 
:)wielkie gratulacje dziewczyny jestescie dzielne i tak milo sie czyta ze macie juz dzieci zdrowe i slodziutkie:)
Ja nadal czekam na mojego Kubusia:) a Wam zycze radosci w tych pierwszych dniach z kochnymi kruszynkami:)
 
Lil Kate oraz Madzi24 wszystkiego najlepszego życzę dużo zdrówka dla was i waszych córeczek.:-):-):happy:

A my jeszcze czekamy na naszego synusia,a tu żadnych oznak porodu.No cóż...
 
Jest kolejna dziewuszka lutowa! :-D
Szczęśliwą mamusią została oczywiście nasza weteranka Agusia9915 ;-)

"Nazywam się Sara, ważę 4300g, dostałam 8pkt, urodziłam sie o 10:15 siłami natury. Agusia9915"

Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej córci Agusia!!! :happy: :happy: :happy:

To która następna teraz w kolejce? :happy: Patri..? susumali...? ;-)
Rozdwajajcie się Lutóweczki jak najprędzej, bo mam wrażenie, że na mnie to przyjdzie pora dopiero jak obwieszczone zostaną wszystkie pozostałe narodziny lutówkowe :-D :laugh2: :-D
 
reklama
Gratulacje wielkie agusia9915 !!!
Zdrówka dla mamusi i córeczki!!!

Ja też juz chce, irtasia i agusia miały termin na ten sam dzień co ja :tak::tak::tak: Ojjj!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry