reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
A w ogóle to ja też bym już.chciała urodzić ale w tym tyg musze nogi zaciskac. Od jutra mały remont kuchni. Wiec najwcześniej w sobotę. Bo inaczej mąż ze mną być nie może bo będzie w domu z robotnikami.

Dorex mina twojego lekarza pewnie bezcenna :)
 
To pieknie made! a powiedz jak tam Twoj P? (jak masz ochote w odp. watku)

Mi sie z kolei absolutnie z porodem nie spieszy, nastawiam sie na koncowke lutego, najlepiej zaraz po 20. bo wtedy bedzie u mnie mama na tydzien. Wierze, ze dzieci przychodza, gdy czuja, ze mamy sa juz gotowe. Z pierwszym dzieckiem sie ta teoria potwierdzila ;-)
 
Mokito u mnie sie to chyba sprawdza, bo D ma druga zmiane i nie ma go od 12 do 23 w domu, wiec jestem z Mila u rodzicow i z 20km do szpitala zrobily sie 2km :D
No i w nocy mialam skurcze i nad ranem tez, chcialabym zeby do konca tygodnia zdazyly sie rozbujac :D
 
A ja raz bym juz chciala a raz jeszcze nie i niech samo sie zdecyduje kiedy. Dorex moja szyjka tez trzyma wiec tyle naszego strachu bylo a tu niespodzianki życie robi. Vani, made chetnie bym sie z Wami położyła na kilka dni zeby miec troche spokoju ;-)
 
Ja jak juz wiem ze przybrala to nie moge sie doczekać piatku :))) zobaczymy co z tego wyniknie, moj lekarz nalega na cc w ten piatek ze względu na cholestaze a zastępca ordynatora chce zrobic jeszcze jedno usg w czwartek. Mam nadzieje, ze zdania juz nie zmienia bo się nastawilam bardzo :)
 
reklama
Do góry