reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
A ja juz naprawde sie modle o porod... ale cos czuje ze jest coraz blizej. Wczoraj wieczorem Co kilka minut mialam bole jak na okres srednio co 5 minut. No i mam nadzieje ze cos zaczyna sie dac. Mloda mniek ruchliwa, co wprawia mnie w dziwny stan, dzisiaj mi sie snil porod.... ehhhhhh
 
reklama
made cudowne wiadomości... teraz czas szybciej zleci:tak:

ja też już chce....jak przez ostatnie 3 miesiące zaciskałam nogi tak teraz już nieeeeeeeeee....spaceruję łażę trochę sprzątam.... i nic... kondycja po leżeniu zerowa ale chce już rodzić.... jeszcze tylko w środę zobaczę mega zdziwioną minę mojego lekarza że jeszcze jestem w dwupaku ( wróżył cud jak dotrwam do 32 tc) i mogę się rozpakowywać..... biorę się za te wiesiołki i liście malin... w końcu już mogę:-D
 
Do góry