reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

To w takim razie na 23 planowane cc mam ja, Anuflka i Ty Drago?

Kurcze tak sobie myślę jakie przewrotne to życie, tak sie upierałam przy sn, a będzie planowa cesarka :D mam nadzieje, ze nie taki diabeł straszny

Vani jak u Ciebie wyznaczyli? :D
 
reklama
Wiec tak powiem wiem tyle ze wlasciwie nie wiem nic.. Tzn badanie mam miec po poludniu ale moj m dorwal ordynatora i pow mojemu tak ze wyniki nie sa rewelacyjne ale tragiczne tez nie i przez wzglad na to planowane cc jest na 23 stycznia najpozniej, ale moga zrobić wczesniej jesli cos niepokojacego by sie zaczelo dziac a jak bedzie tak jak teraz to chca zeby mala jeszcze te klika dni pobyla w brzuszku i przybrala masy bo robiąc usg wzieli pod uwage margines bledu i chca zeby mala jeszcze tyle ile sie da utyla :-D a i ordynator pow ze nie ma mowy o jakimkolwek wypisie :-D tylko teraz cierpliwie czekac
 
Ostatnia edycja:
Made cc nie jest takie zle nie boj sie mi juz pow ze bedzie trwac godzine ze wszystkim i to koniec pozniej 12 h trzeba lezec nie podnosic glowy zeby nie wywolac silnych migren na ktore leki nie pomagaja, a po tych godzinach juz prubowac wstawac i gites :-D
 
No wiem, wiem jak to mniej wiecej wyglada, ale tu w szpitalu po operacji podaja paracetamol i ta moja znajoma po cc w środę ogromnie sie nacierpiala :( no nic zobaczymy, moze zniose rewelacyjnie :D

to vani może we 4 bedziemy ciete 23 :D
 
Made Wiesz to zalezy od tego jaki kto ma prog bolu ja mialam 2 identyczne ciecia ginekologiczne procz przecinania macicy i powiem szczerze ze po pierwszej operacji bolalo mnie wydawal sie bol nie do zniesienia a to dlatego bo pierwszy raz cos podobnego doswiadczylam i dostalam srodek przeciwbolowy przy drugiej operacji wiedzialam juz jak to bedzie bolec i nastawilam sie psychicznie na to tak ze nawet nie potrzebowalam nic przeciwbolowego bo jednak po tamtej operacji bol nie byl az taki nieznosny przez co bardzo sie dziwili powiem ze bol nie jest silny raczej przypomina bol mocnego skaleczenia tak ja to odnoszę.. To i tak moze byc ze wszystkie pojdziemy 23 :-D :-D
 
Ostatnia edycja:
Szczesliwa data lutowek 23 stycznia. :-DTo i ja sie chętnie dopisze bo to urodziny mojego P i kiedys zartowal ze nie chce konkretnego prezentu co najwyżej coreczke :-D
 
O kurcze faktycznie 23.01 będzie wysyp porodów :)

Ja jestem po USG, wg którego maluch waży 3430 g, łożysko II stopień, ilość wód w normie więc wszystko ok.

Z przeziębieniem zostałam wysłana do internisty
 
A moja hipohondryczna kolezanka z sali poszla na wywolanie porodu bo doszli do wniosku ze jak na jej 39 tydzień i 3 cm rozwarcie nie ma jej co tu trzymac :-D
 
Ani super wieści :-) ale te dzieciaczki przybieraja na finiszu ;-) Daj znać co Ci internista przepisze bo pewnie i mnie wizyta nie ominie jak do jutra mi nie zacznie przechodzić.
 
reklama
Do góry