reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
To dziewczyny mam wiesci....skierowanie do szpitala na czwartek....konczymy ciążę. ...nie ma na co czekac....w skierowaniu podejrzenie hipotrofii :(
Powiedzial ze nie ma na co czekać bo jak cos się stanie to jego będą ciągac....wiec jutro ostatni dzień z brzuszkiem....dostanę oxy i pewnie przy skurczach na cc...
 
Monia to juz jakis postep z szyjka :-) Ja masazu szyjki nie mialam ale jak polozna mnie ostatnio w szpitalu zbadala czy jest jakies rozwarcie to bolało ale znosnie.

Ja tez sie boje i im blizej to staram sie nie myslec o tym tylko sobie zajecia wynajduje.
 
Elunia powodzenia i będzie dobrze! W końcu będziesz tulic swojego dzidziusia. Myślę że lekarz musiał coś wpisać na skierowaniu więc nie przejmuj się :-)

Anikaaa a mieszkasz w mieście czy na wsi/przedmieściach? Że też chce im się niepokoić ciężarne...
 
Kurcze dziewczyny nie czuje mlodej.. ani w nocy ani teraz, po kawie, sniadaniu :(
Jak w ciagu godziny sie nie ruszy to nie wiem... :(
 
Elo nią, powodzenia i trzymam kciuki!

Monia, jedz na IP! Ja bym nie wytrzymała! Zachowaj spokój i jedzcie sprawdzić.
 
reklama
Do góry