reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

monia nie wygłupiaj się tylko jedź sprawdzić!!

Ja od 3 dni jestem tak wyczulona na ruchy Młodego, bo też jakiś leniwszy jest...ale zawsze jak się położę i go pozaczepiam to odpowie jakimś mini ruchem...
dobrze że dziś mam wizytę bo już zaczynam bzikować na tej końcówce...
 
reklama
Monika mój przez ostatni tydzień był jakiś przyczajony. Byłam kłębkiem nerwów. Wczoraj zachciało mi się pepsi i powiem Ci ze to na niego działa,bo po kilku łykach zaczął skakać.
A już.mi nawet gin dala skierowanie do szpitala ze słabo ruchy czuć.
 
U mnie jak za długo się nie rusza to każe mężowi posłuchać czy serce bije.. i zaraz po tym daje jakiś znak. Ja też już na tej końcówce dostaje na głowe, a najbardziej denerwuje mnie to że wizyte mam tak późno:-( czasami można wyjść z siebie przez te nerwy...
 
Elunia, trzymam mocno kciuki.

Monika, tak dla przypomnienia, jak masz dodatni GBS i poród zacznie się odejściem wód, to od razu do szpitala. Przy negatywnym GBS jest 2 godziny na zgłoszenie się na IP.

Mój łobuz się troszkę wyciszył, i śpi też mocniej i trudniej go obudzić. Dzisiaj około 4 to się z nim pobawiłam - był spokojny, ale zareagował po delikatnym zapukaniu w brzuch. Ale już około 8 to już łatwo nie dało się go obudzić. Trochę zaczęłam się denerwować, ale po jakiś 10 minutach się obudził i zaczął się kręcić.

Jeszcze przypomniało mi się. Ostatnio na badaniu lekarka przypomniała, żeby nie spać na plecach. Przy badaniu usg kazała obrócić się lekko na lewy bok (podeprzeć pięść pod biodro). Wtedy poprawiły się przepływy. Mój m przytargał mi poduszkę klin, przygotowaną dla łobuza, żebym w nocy pozostała na lewym boku.
 
Dziewczyny dziękuję za kciuki, mam stresa....jak to jutro wszystko będzie. ...dzis w nocy spalam 3godzinki ciekawe jak dzisiaj bedzie. Przed 8 mam juz byc na oddziale. Proszę o pozytywne mysli. Moja kuzynka dzis w nocy miala cc a skierowanie na jutro miala ale wody jej odeszly i pojechala i zrobili cc bo ona po 3operacjach kregoslupa i paciorkowca miala dodatnio. Myslalam ze obie jutro będziemy mialy cc..... ona ma juz za sobą :)
 
Monia nie jest, tylko do 2godzin przed porodem trzeba podac antybiotyk dożylnie. Ona po operacjach kregoslupa trzech i dlatego cc.
 
reklama
Do góry